+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA


, Şişme, Su, Blob, Satılık, Şişme, Su, Fırlatma, yatağı, blob, üreticisi, OYUNSAN,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Özel üretim ucuz Şişme su Atlama pedi, Şişme Su Blob, Satılık Şişme Su Fırlatma yatağı şişme deni blob üreticisi OYUNSAN 

Devamını Oku

şişme, alan, soğutma

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

şişme alan, soğutma

Devamını Oku

Şişme, Fuar, Çadırı, 1600

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Fuar Çadırı 1600

Devamını Oku

Ticari, Olimpik, Trambolin, 5, Kişilik

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

TRAMBOLİNDE KULLANILAN MALZEME DETAYI VE ÖZELLİKLERİ İTHAL ZIPLAMA AĞI :İthal kumaştan imal edilmiştir. Alev yürümez özelliği vardır. Göz aralığı 1-2 mm dir. Güneş ışığına ve yağmura dayanıklıdır.TAŞIMA KAPASİTESİ : Her bölmenin taşıma kapasitesi 320 kg ‘ dır.ÇEVRE KORUMA AĞI : Güneş ışınlarına ve dış hava şartlarına dayanıklı polipropilen ipten imal edilmiştir.ÖRGÜ : Düğümsüz örgü sistemi kullanılarak imal edilmiştir. 3-4 cm göz aralıklı üretilmektedir. Düğümsüz örgü sistemi kullanıcıların sürtünmesi ile oluşan yanmaları engellemektedir. HALAT : Çevre koruma ağının tüm yükünü çeken halat ağın üst kısmına örgü ile monte edilir. Halat ayrıca çevre koruma ağının yükünü çekerek malzeme ömrünüde uzatmaktadır.DAYANIKLILIK : Hava şartlarına dayanıklı polipropilen ipten imal edilmektedir. Ağ ile temas halinde kullanıcılara zarar vermemesi için düğümsüz olarak imal edilmiştir.YAY : 3-3,2 mm kalınlığında çelik çekme telden imal edilmiştir.SERTLİK : Çeşitli ağırlıklara mukavemet sağlaması için sertlik ayarı trambolinlere uygun olarak üretilmiştir.ISIL İŞLEM : Tel sarımından sonra ısıl işleme tabii tutulmaktadır.KAPLAMA : Tel ömrünü uzatmak için Galveniz kaplaması yapılmıştır.BRANDA : 1100 denye pvc kaplı malzemeden imal edilmiştir.BRANDA RENK ÇEŞİTLERİ : Turuncu, Sarı, Kırmızı, Mavi, Yeşil ve beyaz renk çeşitleri bulunmaktadır.HAVA KANALLARI : Basınca karşı alt bölmede hava kanalları oluşturulmuştur.SABİTLEME : Hava kanallarında bulunan boşluklardan kolonlar yardımı ile brandalar çelik kontrüksiyona bağlanır.CIRT BANDI : Brandaların birleşim yerlerinde kolay kullanım için defarmasyonu en aza taşımak amacı ile cırt bant kullanılmaktadır.SÜNGER : 22-28 Sert gri süngerden imal edilmektedir. 10 cm yüksekliğinde 50-100 cm genişliğinde sünger kullanulmaktadır.DİKME KORUMA KILIFLARI : Çevre koruma ağının takıldığı üst ve yan dikmelere özel koruma malzemesi ile sarılıp üzeri trambolin rengine uygun pvc branda ile kaplanmıştır.ÇELİK KONSÜKSİYON : Ana gövde 50×100 2,5 mm profilden oluşmaktadır. Trambolin ana gövdesi modüler şekilde bağlantılar kurulduktan sonra komple bir malzemeye dönüşür.YAN VE ÜST DİREKLER : Yan ve üst çerçeve bölümü 40×40 2 mm profilden oluşur. Ürün tamamen modüler geçme sistemdir. Ana gövdede birleşim parçaları kullanılmaktadır.BOYA : Endüstriyel boya veya elektrostatik sistemde polyester esaslı toz fırın boya kullanılmaktadır.

Devamını Oku

Şişme, Penaltı, Kalesi, Zeminli

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Penaltı Kalesi Zeminli ürünümüz;Ebatları 5.5 x 3 x 2.5 metre‘dir. Şişme Penaltı Kalesinde solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Penaltı Kalesinde modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Penaltı Kalesinde içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız Şişme Penaltı Kalesinde ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikası üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Minion, Kaydıraklı, Park,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme dev  kaydıraklı  Minion park oyun  parkı  çocukların sevdiği modellerinden birisidir biz OYUNSAN şişme ürün fabrikası olarak üretiğimiz bütün oyun parklarını dev kaydıraklı yapmaktayız, bu nedenle ürün tasarımı yapılırken olası bütün riskler uzman ekibimiz tarafında bilgisayarlar ortamında test edilir ardından üretim süreci tamamlandıktan sonra ilk olarak kalite kontürolcülerimiz kalite testini yapar daha sonra risk analiz ekibimiz bizzat ürün üzerinde testlerini yaparlar herhangi bir sonun görmezlerse paketlenmesi için paketleme bölümüne gönderilir paketleme işlemi bittikten sonra gideceği adrese sevk edilir. Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır aşırı yük binen bölgeler ise 4 dikişe kadar desteklenmektedir. ve şişme kaydırakta yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda yapıştırılarak  daha mukavemetli bir hale getirmekteyiz .Şişme kaydıraklarda kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm  pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.Oyun alanındaki figürlerde kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız şişme oyun park ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir. www.oyunsan.com.tr
minyon-kaydirakli oyun parkı

Devamını Oku

Şişme, Havuz, Oyunu,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Top, Havuzu,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

TOP HAVUZU ÖLÇÜLERİ: ÖZEL PROJEDİR
4-12 YAŞ ARASINA UYGUNDUR.
50 ÇOCUK KAPASİTELİDİR.

OYUN ALANININ İÇİNDE;
KAYDIRAKLAR
SÜNGER MAKARNALAR
SÜNGER MERDİVEN
V GEÇİŞ KÖPRÜSÜ
ASMA KÖPRÜ
BITIRAKLI GEÇİŞ
TIRMANMA KULESİ
ELEKTRONİK DÖNERLİ OYUNCAKLAR

NOT: TATAMİ YER MİNDERİ VE TOP HAVUZUNUN TOPLARI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.
NOT: SİTEMİZDEKİ ÜRÜN İLE SİPARİŞİNİZ OLAN ÜRÜNÜN FARKLILIK GÖSTERMEMESİ İÇİN SİPARİŞİNİZ ESNASINDA DETAYLARI BELİRTMENİZ RİCA OLUNUR.

ÖZEL PROJEDİR, FİYATLANDIRMA İÇİNDEKİ OYUN GRUPLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERECEKTİR.
FİYAT TEMSİLİDİR.


Devamını Oku

Şişme, Reklam, Balonu, TVF

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Reklam Balonu  TVF 5mt

Şişme Reklam Balonu  TVF 5mtŞişme Reklam Balonu – TVF de solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız Şişme Reklam Balonu – TVF ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikası üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Jimnastik, Minderi

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Jimnastik Minderi ürünümüz;Ebatları 10 x 4 x 0.5 metre‘dir. Şişme Jimnastik Minderin’de solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Jimnastik Minderi modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Jimnastik Minderi içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız Şişme Jimnastik Minderi ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Kabarcık, Çadır, 4

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Kabarcık Çadır 4

Devamını Oku

Şişme, Fuar, Çadırı, 1605

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Fuar Çadırı 1605

Devamını Oku

Renkli, waterball, Top

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

İnflatable water ball, transparent water ball, water ball su topu uzun yıllardır hayatımızın eğlence kısmında yer almaktadır. Water ball su topları genelde su üzerinde otellerin havuzlarda, villaların havuzlarında, belediyelerin havuzlarında birde OYUNSAN yapmış olduğu şişme siboplu havuzlarda oynanan bir oyun şeklidir. Water ball su toplarının üretim amacı, su üzerinde bireysel olarak keyifli vakit geçirmek veya takımlar halinde yarışmalar yapmak ya da bazı zayıflama merkezleri waterball su toplarını müşterilerini zayıflatmak için kullanmaktadır. Çünkü waterball su topunun içerisinde ortalama 20 dakikada inanılmaz efor sarf ediyorsunuz. Ayrıca hızlı zayıflama aleti olarak kiralanıp veya satılmaktadır. Waterball su toplarını bireysel olarak alıp evinizin, villanızın sitenizin havuzunda eğlenerek zayıflayabilirsiniz. Oturduğunuz yerde havuzunuz yoksa 02424177670 veya www.oyunsan.com.tr  adresine girerek kendinize bir tane 8x5x0.5 veya 10x10 şişme havuz sipariş edebilir water su topunuzla harika saatler geçirebilir hatta doğum günü partinize OYUNSAN’DAN aldığınız şişme havuz ve waterball ile birlikte  arkadaşlarınızla  unutulmaz bir gün yaşayıp, anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.
Aynı zamanda waterball su toplarını kazanç elde etmek içinde kullanılmaktadır. Son yılların en çok satan ve en çok gelir sağlayan ürünler arasında vaterball su topu ücretleri yaklaşık 10 dakikası 10 TL veya 15 dakikası 15 TL otellerde ise waterball 10 $ dan oynatılmaktadır. Şişme ürün fabrikamızın ürettiği “Waterball” su topları, su üzerinde keyifli dakikalar geçirmenize olanak sağlayacaktır. Oyunsan top üretiminde 1. Sınıf malzemeler kullanmaktadır. Yanmaz, alev yürümez, solmaz, kolayca yırtılmaz, delinmez 1mm şeffaf TPU ayarında PVC kullanmaktadır. Üretmiş olduğumuz bütün ürünler OYUNSAN LTD.ŞTİ. Şişme Havuz, şişme su havuzu, şişme siboplu havuz, şişme çocuk havuzu, inflatabel pool, swelling children pool, inflatables,swelling pool, swelling waterball,inflatable agua pool, inflatable big pool, inflatable small pool, inflatable pool park,inflatable pool for disabled park, water balloons, water balloons oyunu, water ball, waterball fiyatları, water ball sahibinden.water ball sport, water polo oyunu, waterball owners  Antalya, water balloons game, water balloons. 2 yıl garanti kapsamındadır.

Devamını Oku

şişme, tranbolin

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

şişme tranbolin

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Parkı, Astana

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Oyun Parkı Maymunlu
şişme oyun parkı astana kaydıraklı  OYUNSAN tarafından üretilmiş bir modeldir şişme oyun parkı  kaydıraklı bir oyun parkı oluşu nedeniyle çocuklar  anne ve babalar aynı anda çocuklarıyla birlikte bu oyun parkında beraberce vakit geçire bilmekteler.
OYUNSAN şişme astana oyun evi parkımızda üretim esnasında basın yoğunluğuna göre en az çift dikiş sistemi uygulanmaktadır, bunun yanında bütün figürlerin alt kısımlarından ek parça koyularak olası açılmaların  önüne geçilmiştir. sisme  oyun astana, oyun parkı, firmamız tarafında tasarlanıp ve üretilmektedir, istek üzerine daha büyük astana park üretilmektedir. bunun dışında farklı tasarımlara ihtiyaç duyuyorsanız lütfen bizle irtibata geçin düşledikleriniz hayalle sınırlı kalmasın gerçekleştirmek için artık OYUNSAN yanınızda siz hayal edin biz gerçekleştirelim
size bir telefon kadar uzağız..

Devamını Oku

Şişme, Masa, Futbolu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

       Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Masa Futbolu ürünümüz; Ebatları 4x2x1 metre‘dir. Şişme Masa Futbolunda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır. Şişme Masa Futbolu modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır. Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Masa Futbolu içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir. Satın aldığınız Şişme Masa Futbolu ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir. Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.  

Devamını Oku

Şİşme, Gökuşağı, Temalı, Park

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme  gökuşağı kaydırağı  orman ve  sevimli dinazor çocukların sevdiği modelerin en başında gelmektedir biz OYUNSAN ailesi olarak üretiğimiz bütün oyun parklarını dev kaydıraklı yapmaktayız, Bu nedenle ürün tasarımı yapılırken olası bütün riskler üzman ekibimiz tarafında bilgisayarlar ortamında test edilir ardından üretim süreci tamamlandıktan sonra ilk olarak kalite kontorolcularımız kalite testini yapar daha sonra risk analiz ekibimiz bizzat ürün üzerinde testlerini yaparlar herhangi bir sonun görmezlerse paketlenmesi için paketleme bölümüne göderilir paketme işlemi bittikten sonra gideceği adrese sevk edilir. Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır aşırı yük binen bölgere ise 4 dikişe kadar desteklenmektedir. ve şişme kaydırakta yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda yapıştırılarak  daha mukavemetli bir hale getirmekteyiz .Şişme kaydıraklarda kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm  pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.Oyun alanındaki figürlerde kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız şişme kaydırak ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir. www.oyunsan.com.tr

Devamını Oku

Şişme, Havuz, Seti

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

 Şişme Park Özellikleri  
Şişme Agua havuz Setinde ve Şişme  Oyun Park larımızda  110 detex  PVC antibakteriyel, kedi kendini temizleme özelliğine sahip Solmaz ve alev yürümez özelliklerine sahip malzemeler kullanılmaktadır.  OYUNSAN tarafından özel imal edilmiş 680gr/m2, 0,55mm  pvc olup bütün TSE belgeleri mevcuttur.   Şişme havuzlarda Alman malı ve Alaman standartlarında m2 ağırlığı 1000 gr 090mm malzemeler kullanmaktayız. Şişme parklarında en az  çift dikişli en fazla dört dikiş  sistem olarak üretilmiş olup,  içerisinde yırtılmalara karşı alt kısımlar ek parçalar yapıştırılmaktadır.  ve böylece en çok yük binen kısımlar güçlendirilerek  olası yırtılmaların önüne geçilmiştir. ürünlerimizin sabitleme kısımlarına içeriden ek parçalar zikzak yapılarak mukavemeti artırılmıştır.

Devamını Oku

Şişme, Zıpzıp,Cami

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Zıpzıp Cami ebatları 4X5x3mt ‘dir.Şişme zıpzıplarda solmaz,alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme zıpzıp modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme zıpzıpların içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir. Satın aldığınız olduğunuz şişme zıpzıp ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir. 

Devamını Oku

Işıklı, Kapı, Kemeri,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

, Balon, Tak-, Şişme, Giriş, Takı

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Yol Kemeri

Şişme Yol Kemeri – Balon Tak- Şişme Giriş Takları Sipariş Üzerine Özel Olarak Üretim Yapılmaktadır.

Devamını Oku

Şişme, Havuz

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Havuz – 8 x 10 x 0.5 Metre

Şişme Havuz – 8 x 10 x 0.5 Metre  ölçülerindedir.Alman malı Mehler marka özel zadyak bot kumaşından üretilir.Birleşim kaynak noktaları özel sıcak pres yapıştırma makinesinde yapılmaktadır.24 ay tarafımızdan garantilidir.Şişme Havuzlarımız ;Pedallı botAkülü Çarpışan BotWaterball (suda yürüme topları)Yüzme havuzu gibi aktiviteler için kullanıma uygundur.Şişme havuzu üreticisinden alın sezonda yarı yolda kalmayın!! OYUNSAN

Devamını Oku

Şişme, tekne, ve, yat, kaydırağı

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

%100 PVC ÜRETİM, TÜRK KALİTESİ. KOLAY KURULUM, PORTATİF  OYUNSAN KALİTE VE GÜVENCESİYLE İMAL EDİLMİŞ ŞİŞME YAT KAYDIRAĞI, ÇOCUKLARINIZA MİSAFİRLERİNİZE VE MÜŞTERİLERİNİZE İNANILMAZ KEYİFLİ DAKİKALAR  GEÇİRMELERİNE OLANAK SAĞLAMAKTAYIZ. OYUNSAN İÇİN ÖCE MAKSİMUM GÜVENLİKLİ, OYUNSAN OLARAK GÜVENLİK KELMESİNİ İLKE EDİNMİŞ VE BU DOĞRULTUDA HEDEFLERİMİZE YÜRÜMEKTEYİZ . OYUNSAN GÜVENCESİNİ TERCİH ETMENİZ UZUN VADEDE SİZE BÜYÜK FAYDALAR SAĞLAR.TAMAMEN OYUNSAN ÜRETİMİDİR.ŞİŞME YAT KAYDIRAKLARI ŞİŞME DENİZ KAYDIRAĞI, ŞİŞME SU KAYDIRAĞI, ŞİŞME HAVUZ KAYDIRAĞI, ŞİŞME KAYDIRAK, ŞİŞME TEKNE KAYDIRAĞI ŞİŞME DENİZ OYUNLARI ŞİŞME HAVUZ OYUNLARI  ŞİŞME ÇOCUK OYUNLARI,ŞİŞME KAYDIRAKLI OYUN PARKI, ŞİŞME DENİZ OYUNLARINDA TÜRKİYE'NİN  EN BÜYÜK ÜRETİCİSİ.
 https://www.oyunsan.com.tr/tekne ve yat-kaydiraği-

Devamını Oku

Şişme, Yastık, Savaşı

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir.
Şişme Yastık Savaşı ürünümüz; Ebatları 6x6x2 metre‘dir.
Şişme Yastık Savaşıda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.
Şişme Yastık Savaşı modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.
Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Yastık Savaşı içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.
Satın aldığınız Şişme Yastık Savaşı ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.
Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Rodeo, Bizon

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Rodeo

Türkiye’nin en büyük RODEO imalatı rodeo satışı ve kiralama şirketi OYUNSAN,  interaktif oyun imalatı ve kiralama  üreticisinden eğlenceli interaktif oyunlarının vazgeçilmezi “ŞİŞME RODEO“OYUNSAN İnteraktif Oyunlar – Şişme Rodeo Bizon

Devamını Oku

Yat, Kaydırağı

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

%100 PVC ÜRETİM, TÜRK KALİTESİ. KOLAY KURULUM, PORTATİF  OYUNSAN KALİTE VE GÜVENCESİYLE İMAL EDİLMİŞ ŞİŞME YAT KAYDIRAĞI, ÇOCUKLARINIZA MİSAFİRLERİNİZE VE MÜŞTERİLERİNİZE İNANILMAZ KEYİFLİ DAKİKALAR  GEÇİRMELERİNE OLANAK SAĞLAMAKTAYIZ. OYUNSAN İÇİN ÖCE MAKSİMUM GÜVENLİKLİ, OYUNSAN OLARAK GÜVENLİK KELMESİNİ İLKE EDİNMİŞ VE BU DOĞRULTUDA HEDEFLERİMİZE YÜRÜMEKTEYİZ . OYUNSAN GÜVENCESİNİ TERCİH ETMENİZ UZUN VADEDE SİZE BÜYÜK FAYDALAR SAĞLAR.TAMAMEN OYUNSAN ÜRETİMİDİR.ŞİŞME YAT KAYDIRAKLARI ŞİŞME DENİZ KAYDIRAĞI, ŞİŞME SU KAYDIRAĞI, ŞİŞME HAVUZ KAYDIRAĞI, ŞİŞME KAYDIRAK, ŞİŞME TEKNE KAYDIRAĞI ŞİŞME DENİZ OYUNLARI ŞİŞME HAVUZ OYUNLARI  ŞİŞME ÇOCUK OYUNLARI,ŞİŞME KAYDIRAKLI OYUN PARKI, ŞİŞME DENİZ OYUNLARINDA TÜRKİYE'NİN  EN BÜYÜK ÜRETİCİSİ.

Devamını Oku

Şişme, paintball, siperi, özel, üretim

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Parkı, Kuzulu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme kuzulu oyun parkı, şişme ucuz oyun parkı, kuzulu şişme kaydıraklı oyun ebatları, 9X5x7mt ‘dir.Şişme Kaydıraklarda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Kaydırak modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme kuzulu  kaydıraklı oyun parkında  yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız şişme oyun parkı ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Havuz, Engelli, Parkuru, 2

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Havuz Engelli Parkuru 2

Şişme Havuz Engelli Parkuru 2 ebatları 13X4x3mt ‘dir.
Şişme Havuz Engelli Parkurlarında solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Havuz Engelli Parkur modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Havuz Engelli Parkurlarının içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız Şişme Havuz Engelli Parkurları ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.

Devamını Oku

SOFT, PLAY, DEV, KULELİ,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Soft Play İç Mekan Oyun Parkı

Yaramaz Afacan Kale | Soft Play İç Mekan Oyun Parkı
OYUNSAN LTD. ŞTİ. üstün kaliteli Türk hammadde kullanarak yüksek kalitede iç mekan oyun alanları | iç mekan soft play oyun parkı imalatı yapan bir firmadır.Konseptinize uygun soft play projelerimiz minik ziyaretçilerinizi bambaşka dünyalara gezintiye çıkarıyor. Okyanusta yüzen bir gemi, ya da yenilmez bir savaşçının erişilmez şatosu hepsi ama hepsi çocuklara eşsiz bir eğlence sunmak için. Sahanızın ölçülerine göre istediğiniz konseptte tasarımlar için bizleri arayabilirsiniz. 
TOP HAVUZU SOFT PLAY ve oyun grupları üreticisi OYUNSAN olarak satışlarımızı ülkemizin her noktasına ulaştırmaktayız. Bir kaç Avrupa ülkesi asya kıtası ağırlık olarak ise orta doğuya satış yapmakta ayrıca OYUNSAN firması her bölgede satışılarını artırmakla kaymayıp o bölgelerde bayiliklerde vermektedir. Fabrikamız tarafından üretilen bütün ürünler 24 ay garanti kapsamındadır ayrıca bunun yanında müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunmaktayız. Renk seçeneklerini görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.oyunsan.com.tr ve www.oyunsan.com soft play ve şişme oyun gruplarımızda üretim esnasında kaliteyi ilke edinmekten hiç vazgeçmedik ve bu anlayışla yaptığımız bütün ürünleri siz değerli müşterilerimiz uzun yıllar gönül rahatlığıyla yüksek kazanç elde etmeniz için tasarlanmış ve üretilmiştir. Talebiniz üzere yerinizin şekiline göre tasarım yapılmaktadır. Ürünlerimizin üretim aşamasında birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Avrupa ve TSE standartlarında üretilmektedir ayrıca kullanmış olduğumuz malzemelerde çocukların sağlığına etki edecek kanserojen maddeler bulunmamaktadır. Soft Play oyun grupları içinde neler bulunur? OYUNSAN Fabrikalarında Üretilen Soft Play Oyun Grupları İçerisinde Başta Döner PalmiyeTırmanma Duvarı, Trambolin, Top Havuzu, Şişme kaydırak sisme top havuzu şişme oyun evi şişme oyun parkı  Ve Plastik Kaydıraklar, Engelli Parkurlar, Tünel Asma Köprüler, Labirent Geçitler ve Koşu Alanları Bilyalı Kaydıraklar Ahtapot su Tranbolini, Hamster, Helikopter Atlı Karınca, Şişme Şirinler Evi ve Buna Benze Sayamadığımız Birden Fazla Oyuncak Grubuyla Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz, Sizlerin Talepleri Doğrultusunda Soft Oyun Alanına İçerisine Ekleme Çıkarma Yapabilirsiniz. Dilerseniz Sitelerimizden Ürün Seçimleri Yapabilirsiniz. www.oyunsan.com.tr ve www.oyunsan.com Soft Play en çok nerelerde tercih edilmektedir? Soft Play Tercih Edilen Alanlar Oldukça Fazladır Bunların İlk Sırasında Genelde Avmler Yer Almakta İkinci Sırada İse Restoranlar Kafeler Ve Anaokulları Kreşler Kapalı Çocuk Eğlence Merkezleri Lunaparklar Oteller Ve Evler İçin Özel Tasarımlarımız Yer Almaktadır. www.oyunsan.com.tr

Devamını Oku

Şişme, Havuz,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Havuz – 12 x 12 x 0.63 Metre

Şişme Havuz – 12 x 12 x 0.63 Metre ölçülerindedir.Alman malı Mehler marka özel zadyak BOT kumaşından üretilir.Birleşim kaynak noktaları özel sıcak pres yapıştırma makinesinde yapılmaktadır.24 ay tarafımızdan garantilidir.Şişme Havuzlarımız ;Pedallı botAkülü Çarpışan BotWaterball (suda yürüme topları)Yüzme havuzu gibi aktiviteler için kullanıma uygundur.Şişme havuzu üreticisinden alın sezonda yarı yolda kalmayın!! OYUNSAN

Devamını Oku

Şişme, Su, Voleybol, Topu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Tam Dairesel Olarak Tasarlanıp Üretimi Yapılan 2 Metre Çapındaki Su Topu Ürünümüz Yaz Sezonunda Hizmetinizde, Firmamız OYUNSAN Olarak Sürekli Yeni Ürünler Geliştirerek, Dünya’yı Takip Ederek Avrupa Standartlarında üretim yapmaktadır, geniş ürün yelpazesi ile Şişme Su Sporu Ürünleri  Sektöründe Lider Konumdadır.  Renkli Waterball Ürünümüz, Renkli olarak istenilen Desende Üretilir, Türkiye Geneli ve Dünya Çapında İstenilen Bölgeye Kargo Yoluyla Gönderilir, Şişme Deniz Oyun Parkı Ürünlerimiz içinde En çok tercih edilen  Ürün Olan Waterball yani Su TopuAquaparklar için Tatil Köyleri ve Oteller İçin ideal Eğlence Ürünüdür. Ürünümüz 1. kalitede malzemeden üretilmiş olup, hassas işçilikli, hatasız, Uzun yıllar dayanıklı ve estetik tasarımlıdır, Detaylı Bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Şişme, Siboplu, Algida, Kaydırak

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Top, Havuzu,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

TOP HAVUZU ÖLÇÜLERİ: 8X3.5X2.5MT.
3-6 YAŞ ARASINA UYGUNDUR.
20 ÇOCUK KAPASİTELİ.DİR.

OYUN ALANININ İÇİNDE;
1 AD KAYDIRAK
4 AD SÜNGER MAKARNA
1 AD SALLANAN AT
1 AD SÜNGER MERDİVEN
1 AD ZIPLAMA TOPU


NOT: TATAMİ YER MİNDERİ VE TOP HAVUZUNUN TOPLARI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.
NOT: SİTEMİZDEKİ ÜRÜN İLE SİPARİŞİNİZ OLAN ÜRÜNÜN FARKLILIK GÖSTERMEMESİ İÇİN SİPARİŞİNİZ ESNASINDA DETAYLARI BELİRTMENİZ RİCA OLUNUR

Devamını Oku

Top, Havuzu,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

TOP HAVUZU ÖLÇÜLERİ: 4X4X2MT.
3-6 YAŞ ARASINA UYGUNDUR.
8 ÇOCUK KAPASİTELİ.DİR.

OYUN ALANININ İÇİNDE;
1 AD KAYDIRAK
4 AD SÜNGER MAKARNA
1 AD TRAMBOLİN
1 AD TÜNEL GEÇİT

NOT: TATAMİ YER MİNDERİ VE TOP HAVUZUNUN TOPLARI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.
NOT: SİTEMİZDEKİ ÜRÜN İLE SİPARİŞİNİZ OLAN ÜRÜNÜN FARKLILIK GÖSTERMEMESİ İÇİN SİPARİŞİNİZ ESNASINDA DETAYLARI BELİRTMENİZ RİCA OLUNUR.

Devamını Oku

Şişme, ışıklı, fil, dişi,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Top, Havuzu,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

TOP HAVUZU ÖLÇÜLERİ: 15X20X4MT.
4-12 YAŞ ARASINA UYGUNDUR.
50 ÇOCUK KAPASİTELİDİR.

OYUN ALANININ İÇİNDE;
KAYDIRAKLAR
SÜNGER MAKARNALAR
SÜNGER MERDİVEN
V GEÇİŞ KÖPRÜSÜ
ASMA KÖPRÜ
BITIRAKLI GEÇİŞ
TIRMANMA KULESİ
ELEKTRONİK DÖNERLİ OYUNCAKLAR
ÇOKLU TRAMBOLİN

NOT: TATAMİ YER MİNDERİ VE TOP HAVUZUNUN TOPLARI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.
NOT: SİTEMİZDEKİ ÜRÜN İLE SİPARİŞİNİZ OLAN ÜRÜNÜN FARKLILIK GÖSTERMEMESİ İÇİN SİPARİŞİNİZ ESNASINDA DETAYLARI BELİRTMENİZ RİCA OLUNUR.

ÖZEL PROJEDİR, FİYATLANDIRMA İÇİNDEKİ OYUN GRUPLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERECEKTİR.

Devamını Oku

Şişme, havuz, büyük,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme havuz setlerimiz alman malı  birinci sınıf 1000 gr bot kumaşında üretilmektedir.
şişme havuz ölcüleri 20x20x65 15x15x60  12x12x60 10x10x55 10x8x50 8x8x50 havuz ölcülerimiz mevcuttur.

Devamını Oku

şişme, palyaço, kaydırak

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi


Şişme Kaydırak modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme kaydırakta yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Şişme kaydıraklarda kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm  pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.Oyun alanındaki figürlerde kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız şişme kaydırak ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir. 

şişme oyun parkı 30 çocuk kapestesinde

Read more at https://www.oyunsan.com.tr/sisme-oyun-parki-kopekbaligi-kardirakli-3468#PXt0O5YJherLIQdf.99

Devamını Oku

Soft, Play, Oyunu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, Tırmanma, Piramidi, 6, Metre

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

içeren interaktif şişme oyun gruplarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi çocuklar ve yetişkinler için olan Şişme Oyun Parklarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi tamamen şişme olduğu için güvenli, eğlenceli ve bir o kadar da hırs içerir. Her çeşit ve ölçüde üretilebilen interaktif oyun gruplarımızdan şişme oyun grupları 24 ay “OYUNSAN” firmamız garantisi ve güvencesi altındadır.

Devamını Oku

yapışkan, canlı, dart

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

yapışkan, canlı dart

Devamını Oku

Kaydıraklı, Temalı, Üçlü, Set

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, Yarış, Pisti

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Yarış Pisti ürünümüz;Ebatları 10x6x2.5 metre‘dir. Şişme Yarış Pistinde solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Yarış Pisti modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Yarış Pisti içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız Şişme Yarış Pisti ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Parkı, Eko,Mini

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme oyun parkı ile birlikte şişirme bloweride gönderilmektedir.

Devamını Oku

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

şişme, oyun, Parkı, Jurassic, Park

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

%100 PVC ÜRETİM, TÜRK KALİTESİ. İSTENİLEN EBATLARDA BOUTLANDIRMA, KOLAY KURULUM, PORTATİF OYUN PARKI. KİRALAMAYA UYGUNDUR. OYUNSAN KALİTE VE GÜVENCESİYLE İMAL EDİLMİŞ ŞİŞME OYUN PARKLARIMIZ, ÇOCUKLARINIZA MAKSİMUM GÜVENLİKLİ, İNANILMAZ EĞLENCELİ DAKİKALAR YAŞATIR.ÖZELLİKLE DENETİMİ OLMAYAN ÇİN MALI ÜRÜNLERİN PİYASADA DOLANDIĞI ŞU GÜNLERDE OYUNSAN GÜVENCESİNİ TERCİH ETMENİZ UZUN VADEDE SİZE BÜYÜK FAYDALAR SAĞLAR.TAMAMEN OYUNSAN ÜRETİMİDİR. Şişme Çocuk Oyunları, Şişme Oyun Parkları, Çocuk Parkı ve Oyun Parkı üretiminde değişmez tedarikçiniz.


Devamını Oku

Şişme, Turuncu, Mavi, Havuz,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Havuz   5 x 8 x 0.5 Metre

Şişme Havuz – 5 x 8 x 0.5 Metre ölçülerindedir.Alman malı Mehler marka özel zadyak kumaşından üretilir.Birleşim kaynak noktaları özel sıcak pres yapıştırma makinesinde yapılmaktadır.24 ay tarafımızdan garantilidir.Şişme Havuzlarımız ;Pedallı botAkülü Çarpışan BotWaterball (suda yürüme topları)Yüzme havuzu gibi aktiviteler için kullanıma uygundur.Şişme havuzu üreticisinden alın sezonda yarı yolda kalmayın!! OYUNSAN

İnflatable water ball, transparent water ball, water ball su topu uzun yıllardır hayatımızın eğlence kısmında yer almaktadır. Water ball su topları genelde su üzerinde otellerin havuzlarda, villaların havuzlarında, belediyelerin havuzlarında birde OYUNSAN yapmış olduğu şişme siboplu havuzlarda oynanan bir oyun şeklidir. Water ball su toplarının üretim amacı, su üzerinde bireysel olarak keyifli vakit geçirmek veya takımlar halinde yarışmalar yapmak ya da bazı zayıflama merkezleri waterball su toplarını müşterilerini zayıflatmak için kullanmaktadır. Çünkü waterball su topunun içerisinde ortalama 20 dakikada inanılmaz efor sarf ediyorsunuz. Ayrıca hızlı zayıflama aleti olarak kiralanıp veya satılmaktadır. Waterball su toplarını bireysel olarak alıp evinizin, villanızın sitenizin havuzunda eğlenerek zayıflayabilirsiniz. Oturduğunuz yerde havuzunuz yoksa 02424177670 veya www.oyunsan.com.tr  adresine girerek kendinize bir tane 8x5x0.5 veya 10x10 şişme havuz sipariş edebilir water su topunuzla harika saatler geçirebilir hatta doğum günü partinize OYUNSAN’DAN aldığınız şişme havuz ve waterball ile birlikte  arkadaşlarınızla  unutulmaz bir gün yaşayıp, anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.
Aynı zamanda waterball su toplarını kazanç elde etmek içinde kullanılmaktadır. Son yılların en çok satan ve en çok gelir sağlayan ürünler arasında vaterball su topu ücretleri yaklaşık 10 dakikası 10 TL veya 15 dakikası 15 TL otellerde ise waterball 10 $ dan oynatılmaktadır. Şişme ürün fabrikamızın ürettiği “Waterball” su topları, su üzerinde keyifli dakikalar geçirmenize olanak sağlayacaktır. Oyunsan top üretiminde 1. Sınıf malzemeler kullanmaktadır. Yanmaz, alev yürümez, solmaz, kolayca yırtılmaz, delinmez 1mm şeffaf TPU ayarında PVC kullanmaktadır. Üretmiş olduğumuz bütün ürünler OYUNSAN LTD.ŞTİ. Şişme Havuz, şişme su havuzu, şişme siboplu havuz, şişme çocuk havuzu, inflatabel pool, swelling children pool, inflatables,swelling pool, swelling waterball,inflatable agua pool, inflatable big pool, inflatable small pool, inflatable pool park,inflatable pool for disabled park, water balloons, water balloons oyunu, water ball, waterball fiyatları, water ball sahibinden.water ball sport, water polo oyunu, waterball owners  Antalya, water balloons game, water balloons. 2 yıl garanti kapsamındadır.

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Parkı, SÜNGERBOP, –, Mini

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, Sinevizyon, Perdesi,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Sinevizyon Perdesi 4x7mt

Şişme Sinevizyon Perdesi 4x7mt ölçülerindeki ürünümüz kolay taşınabilme özelliği ile her türlü açık alanda kullanıma uygundur.5 dakika gibi kısa bir sürede kurulumunu yapabilirsiniz. Ürünle birlikte taşıma çantası şişirme fanı ve tamir bakım seti yollanır.Şişme Sinevizyon Perdesi tamamen OYUNSAN üretimi olup 24 ay tarafımızdan garantilidir.

Devamını Oku

Şişme, Eyfel, Kulesi

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Sumo, Güreşi, Turuncu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Japonya’da Tanrıların sporu olarak kabul edilirdi. Sumo güreşinin 1000 yıllık bir geçmişi var. Sumo güreşçileri küçük yaşlardan itibaren yoğun bir eğitime tabi tutuluyor ve ağırlıkları 250 kiloya kadar çıkabiliyor. Sumoda sıklet kategorileri yok, her kilodan güreşçi birbiriyle dövüşebiliyor. Sumo güreşini sadece Japonlar değil, her ülkenin vatandaşları yaptığı gibi kadınlar da bu güreşte yer alabiliyorlar.Sumo Güreşi Kostümü – Kıyafetleri  Türkiye’de “OYUNSAN” Firmamız Tarafından yapılmaktadır.

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Parkı, Prenses, , Mini

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, su, ve, deniz, Voleybol, Topu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Voleybol Topu, şişme voleybol topu, şişme dev deniz topu, sisme voleybol topu sisme havuz voleybolu, şişme havuz voleybolu, şişme deniz voleybolu,

Şişme Havuz Oyunları şişme voleybol topu  ile işletmenizdeki musafirlerinize unutamıyaçakları  güzel anlar sağlaya bilir ve işletmenizi sürekli hafızalarında tazenelmesini sağlaya bilmek oyunsan şişme oyun parkları şişme deniz oyunlar şişme havuz voleybolu gibi daha bir sürü etkinlik oyunlarımızdan herhangi  biriyle sağla bilir bir sonraki yıllarada yine sizin işletmenizi tercih etmesini ağlaya bilirsiniz bunun için yapmanız gereken OYUNSAN ŞİŞME AKTİVİTELERİNDEN bir   kaçını almak  yeterlidir.  Havuz voleyball. havuz topu deniz topu şişme deniz topu gibi butun şişme ürünleri  www.oyunsan.com.tr bula bilirsiniz..

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Tamir, Seti

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

1000ML Şişme Oyun Yapıştırıcısı ve Yama Brandası

Devamını Oku

Kum, Havuzlu, Soft, Play

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi


NOT : KUM HAVUZUNU KUMU HARİÇ
    
  
TATAMİN VE TOPLAR DAHİLDİR                                          

OYUNSAN SOFT PLAY
  Soft Play ve top havuzu oyun grupları üreticisi OYUNSAN olarak satışlarımızı ülkemizin her noktasına ulaştırmaktayız. 

Bir kac Avrupa ülkesine asya ağırlık olarak ise orta doğuya satış yapmakta ayrıca OYUNSAN firması her bölgede satışılarını artırmakla kaymayıp o bölgelerde bayiliklerde vermektedir. Fabrikamız tarafından üretilen bütün ürünler 24 ay garanti kapsamındadır ayrıca bunun yanında müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunmaktayız. Renk seçeneklerini görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.oyunsan.com.tr ve www.oyunsan.com soft play ve şişme oyun gruplarımızda üretim esnasında kaliteyi ilke edinmekten hiç vazgeçmedik ve bu anlayışla yaptığımız bütün ürünleri siz değerli müşterilerimiz uzun yıllar gönül rahatlığıyla yüksek kazanç elde etmeniz için tasarlanmış ve üretilmiştir. Talebiniz üzere yerinizin şekiline göre tasarım yapılmaktadır. Ürünlerimizin üretim aşamasında birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Avrupa ve TSE standartlarında üretilmektedir ayrıca kullanmış olduğumuz malzemelerde çocukların sağlığına etki edecek kanserojen maddeler bulunmamaktadır. Soft Play oyun grupları içinde neler bulunur? OYUNSAN Fabrikalarında Üretilen Soft Play Oyun Grupları İçerisinde Başta Döner PalmiyeTırmanma Duvarı, Trambolin, Top Havuzu, Şişme Ve Plastik Kaydıraklar, Engelli Parkurlar, Tünel Ve Asma Köprüler, Labirent Geçitler ve Koşu Alanları Bilyalı Kaydıraklar Ahtapot su Tranbolini, Hamster, Helikopter Atlı Karınca, Şişme Şirinler Evi ve Buna Benze Sayamadığımız Birden Fazla Oyuncak Grubuyla Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz, Sizlerin Talepleri Doğrultusunda Soft Oyun Alanına İçerisine Ekleme Çıkarma Yapabilirsiniz. Dilerseniz Sitelerimizden Ürün Seçimleri Yapabilirsiniz. www.oyunsan.com.tr ve www.oyunsan.com   Soft Play en çok nerelerde tercih edilmektedir?   Soft Play Tercih Edilen Alanlar Oldukça Fazladır Bunların İlk Sırasında Genelde Avmler Yer Almakta İkinci Sırada İse Restoranlar Kafeler Ve Anaokulları Kreşler Kapalı Çocuk Eğlence Merkezleri Lunaparklar Oteller Ve Evler İçin Özel Tasarımlarımız Yer Almaktadır.

Devamını Oku

Şişme, Dev, Siboplu, Voleybol, Topu,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Voleybol Topu 3mt

Şişme Voleybol Topu 3mt  büyük ve  ihtişamlı görünüşü ile tüm dikkatleri bulunduğu noktaya çekecektir.Şişme Voleybol Topu 3mt de solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır.İsteğe göre farklı renk ve ölçüde üretim yapılabilmektedir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız Şişme Voleybol Topu 3mt ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikası üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Kaydırak,Futbol

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Kaydırak Futbol ebatları 10X5x8mt ‘dir.Şişme Kaydıraklarda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Kaydırak modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme kaydırakta yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız şişme kaydırak ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.

Devamını Oku

şişme, agua, kaydırak, botu, üretimi,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

şişme agua kaydırak botu üretimi oyunsan antalya

Devamını Oku

Şişme, deniz, kaydırağı, büyük

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Top, Havuzu,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

TOP HAVUZU ÖLÇÜLERİ: ÖZEL PROJEDİR
4-12 YAŞ ARASINA UYGUNDUR.
40 ÇOCUK KAPASİTELİDİR.

OYUN ALANININ İÇİNDE;
KAYDIRAKLAR
SÜNGER MAKARNALAR
SÜNGER MERDİVEN
V GEÇİŞ KÖPRÜSÜ
ASMA KÖPRÜ
BITIRAKLI GEÇİŞ
TIRMANMA KULESİ
ELEKTRONİK DÖNERLİ OYUNCAKLAR
ÇOKLU TRAMBOLİN

NOT: TATAMİ YER MİNDERİ VE TOP HAVUZUNUN TOPLARI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.
NOT: SİTEMİZDEKİ ÜRÜN İLE SİPARİŞİ VERİLEN  ÜRÜNÜN  ARASINA  RENK FARKLILIKLARI  OLMAMASI  İÇİN  LÜTFEN  SİPARİŞİ ESNASINDA  RENK  DETAYLARINIZI BELİRTMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

ÖZEL PROJEDİR, FİYATLANDIRMA İÇİNDEKİ OYUN GRUPLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERECEKTİR.
FİYAT TEMSİLİDİR.

Devamını Oku

Şişme, Waterball, Su, Topu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Waterball Su Topu

Su üzerinde harika bir eğlence,  şişme ürün fabrikamızın ürettiği “Waterball” su topları, su üzerinde keyifli dakikalar geçirmenize olanak sağlayacaktır.Yanmaz, solmaz 1. kalite üretim,  OYUNSAN Şişme Havuz Eğlence Ürünleri

Devamını Oku

Şişme, Havuz, Seti

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme havuz setlerimiz alman malı  birinci sınıf 1000 gr bot kumaşında üretilmektedir.

Devamını Oku

Ticari, Olimpik, Trambolin, 8, Kişilik

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

TRAMBOLİNDE KULLANILAN MALZEME DETAYI VE ÖZELLİKLERİ İTHAL ZIPLAMA AĞI : İthal kumaştan imal edilmiştir. Alev yürümez özelliği vardır. Göz aralığı 1-2 mm dir. Güneş ışığına ve yağmura dayanıklıdır.TAŞIMA KAPASİTESİ : Her bölmenin taşıma kapasitesi 320 kg ‘ dır.ÇEVRE KORUMA AĞI : Güneş ışınlarına ve dış hava şartlarına dayanıklı polipropilen ipten imal edilmiştir.ÖRGÜ : Düğümsüz örgü sistemi kullanılarak imal edilmiştir. 3-4 cm göz aralıklı üretilmektedir. Düğümsüz örgü sistemi kullanıcıların sürtünmesi ile oluşan yanmaları engellemektedir.HALAT : Çevre koruma ağının tüm yükünü çeken halat ağın üst kısmına örgü ile monte edilir. Halat ayrıca çevre koruma ağının yükünü çekerek malzeme ömrünüde uzatmaktadır.DAYANIKLILIK : Hava şartlarına dayanıklı polipropilen ipten imal edilmektedir. Ağ ile temas halinde kullanıcılara zarar vermemesi için düğümsüz olarak imal edilmiştir.YAY : 3-3,2 mm kalınlığında çelik çekme telden imal edilmiştir.SERTLİK : Çeşitli ağırlıklara mukavemet sağlaması için sertlik ayarı trambolinlere uygun olarak üretilmiştir.ISIL İŞLEM : Tel sarımından sonra ısıl işleme tabii tutulmaktadır.KAPLAMA : Tel ömrünü uzatmak için Galveniz kaplaması yapılmıştır.BRANDA : 1100 denye pvc kaplı malzemeden imal edilmiştir.BRANDA RENK ÇEŞİTLERİ : Turuncu, Sarı, Kırmızı, Mavi, Yeşil ve beyaz renk çeşitleri bulunmaktadır.HAVA KANALLARI : Basınca karşı alt bölmede hava kanalları oluşturulmuştur.SABİTLEME : Hava kanallarında bulunan boşluklardan kolonlar yardımı ile brandalar çelik kontrüksiyona bağlanır.CIRT BANDI : Brandaların birleşim yerlerinde kolay kullanım için defarmasyonu en aza taşımak amacı ile cırt bant kullanılmaktadır.SÜNGER : 22-28 Sert gri süngerden imal edilmektedir. 10 cm yüksekliğinde 50-100 cm genişliğinde sünger kullanulmaktadır.DİKME KORUMA KILIFLARI : Çevre koruma ağının takıldığı üst ve yan dikmelere özel koruma malzemesi ile sarılıp üzeri trambolin rengine uygun pvc branda ile kaplanmıştır.ÇELİK KONSÜKSİYON : Ana gövde 50×100 2,5 mm profilden oluşmaktadır. Trambolin ana gövdesi modüler şekilde bağlantılar kurulduktan sonra komple bir malzemeye dönüşür.YAN VE ÜST DİREKLER : Yan ve üst çerçeve bölümü 40×40 2 mm profilden oluşur. Ürün tamamen modüler geçme sistemdir. Ana gövdede birleşim parçaları kullanılmaktadır.BOYA : Endüstriyel boya veya elektrostatik sistemde polyester esaslı toz fırın boya kullanıl

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Parkı,Kaykaylı, Mini

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme oyun parkı ile birlikte şişirme bloweride gönderilmektedir.


Devamını Oku

Megasaray, Volebol, Topu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Parkı,Palmiyeli

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Oyun Parkı Palmiyeli ebatları 10X6x3mt ‘dir. Şişme oyun parkımızda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır. Şişme oyun parkı modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz. Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme oyun parkının içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir. Satın aldığınız şişme oyun parkı ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir. Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.

Devamını Oku

Ticari, Olimpik, Trambolin, 1, Kişilik

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Renkli, waterball, su, topu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Renkli waterball su topları normal düz şeffaflar dan daha fazla dikkat çekmesi dolaysıyla çocuklar ve yetişkinler genlikle renkli şeffaf toplarda  eğlenmeyi tercih etmekteler ve buda sizlere daha fazla kazanç sağlamakta.
Biz OYUNSAN ailesi olar renkli ve tam şeffaf toplarda 1 mm malzeme kullanmaktayız imalatını ise tam otomotik makinalarla 750c ısıtıp piresliyerek yapmaktayız.
Toplarda bilindiği gibi alman malı tizip fermuar kullanmaktayız. 

Devamını Oku

şişme, dev, kaydırak, şehir, kaydırağı

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

yaz aylarını daha canlı tutmak için 1000 metre ve üzeri şişme kaydıraklar üretiyoruz. 

Devamını Oku

Şişme, Penaltı, Kalesi

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Penaltı Kalesi ürünümüz;Ebatları 4.5 x 3 x 3 metre‘dir. Şişme Penaltı Kalesinde solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Penaltı Kalesinde modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Penaltı Kalesinde içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız Şişme Penaltı Kalesinde ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Paintball, Siper, Seti, –, 30, Parça

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Paintball Siper Seti

OYUNSAN | Firmamız, Arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz şişme paintball aktivite platformlarını hazırlamaktadır.Şişme Paintball Yatay Silindir siper 6 adetŞişme Paintball Dikey Silindir siper 6 adetŞişme Paintball  Hacı Yatmaz siper 6 adetŞişme Paintball  Mezar taşı siper 6 adetŞişme Paintball Üçgen siper 6 adet

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Tamir, Seti, 500ml

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

500ML Şişme Oyun Yapıştırıcısı ve Yama Brandası

Devamını Oku

Şişme, Kapalı, Çadır

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Kapalı  Çadır

Şişme Kapalı  Çadır ebatları 6X6x3mt ‘dir.Şişme  kapalı çadır modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulaması vardır.Şişme kapalı çadırlarda kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.Şişme  kapalı çadırlarda kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız Şişme kapalı çadır ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Paintball, Siper, Seti, –, 56, Parça

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Paintball Siper Seti – 56 Parça


Devamını Oku

Şişme, At, Yarışı

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme At Yarışı İnteraktif Oyun Parkı eğlenceli bir şişme oyun parkıdır 5 dakikada hızlı ve pratik kurulumu sayesinde istediğiniz heryere kolayca taşınır.
Çocukların ve gençlerin hoşca vakit geçirebilecekleri özel renkler ile görselliği arttırılmış bir üründür.
%100 Yerli üretim “OYUNSAN” Fabrikamızda üretilmektedir.  

Devamını Oku

Şişme, Top, Havuzu-3

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Top Havuzu-3 ebatları 3X3x2.5mt ‘dir.Şişme  Top Havuzu-3 modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve top havuzunda yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Şişme Top Havuzlarda kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.Oyun alanındaki figürlerde kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız Şişme Top Havuzu ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Islak, Futbol, Oyunu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Islak Futbol

interaktif oyunlardan biri olan şişme ıslak futbol oyunu interaktif eğlence sektörüne yönelik en iyi oyunlardan birtanesidir. keyifin ve eğlencenin doruklarına çıkacak çılgınca eğlenme olanağı bulabileceğiniz oyunlar arasındadır. Diğer interaktif oyunlarımızıda inceleyebilirsiniz. şişme ıslak futbol oyunu canlı langırt benzeri bir oyundur. 
8 kişi ve 2 takım halinde oynanır sahanın alt zeminindeki bir örtü sayesinde alt tarafa 3 parmak yüksekliğinde su doldurulmaktadır ve kişiler birbirlerini ıslatıp futbol oynamaya çalışırlar .
2 yıl “OYUNSAN” garantisi ve güvencesi ile uzun yıllar eğlenceli oyunlara imza atacaksınız . 

Devamını Oku

Şişme, Hyundaı, Çadır

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, Dart

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Dart Ürünümüz;

Şişme dart fiyatları ve Ebatları 2 x 2 x 3 metre‘dir. Şişme dart da solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Dart modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme dartlar dikişlerin geldiği yerler bir kat branda ile desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız şişme dart ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.

Devamını Oku

Şişme, Siboplu, Kaydırak, Küçük

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, Kar, Küresi, 3.5mt, –, Atrax, 2016

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Kar Küresi 3 mt

Şişme Kar Küresi 3 mt Son zamanların en popüler reklam ürünü olan şişme kar küreleri ile festival, yılbaşı, tanıtım etkinliği ve satış promosyonlarında da kullanabileceğiniz tüm dikkatleri üzerine çeken markanızın reklamını en etkili bir şekilde yapmaktadır.Şişme kar küreleri ile pazarlama stratejilerine uygun olarak tasarlanabilen, kısa vadede etkili kreatif reklam çözümlerimizle markanızı pazarlama hedeflerine ulaştırmayı planlıyoruz.Şişme kar kürelerini Türkiye’nin en yenilikçi üreticisi OYUNSAN’dan temin edebilirsiniz.Ürün almadan önce Profesyonel Ekip, Uygun Teklif, Kusursuz Proje ilkeleri çerçevesinde sektörün öncü firması OYUNSAN ‘ dan fiyat teklifi isteyiniz. 

Devamını Oku

Şişme, Zıpla, Yapış, Elbisesi

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Oyun Yedek Parça – Şişme Zıpla Yapış Elbisesi
1 adet kıyafet fiyatıdır.

Devamını Oku

Çok, Amaclı, Deniz, Tranbolini

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, Havuz

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Havuz – 20 x 20 x 0.63 Metre

Şişme Havuz – 20 x 20 x 0.63 Metre ölçülerindedir.Alman malı Mehler marka özel zadyak kumaşından üretilir.Birleşim kaynak noktaları özel sıcak pres yapıştırma makinesinde yapılmaktadır.24 ay tarafımızdan garantilidir.Şişme Havuzlarımız ;Pedallı botAkülü Çarpışan BotWaterball (suda yürüme topları)Yüzme havuzu gibi aktiviteler için kullanıma uygundur.Şişme havuzu üreticisinden alın sezonda yarı yolda kalmayın!! OYUNSAN

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Parkı, Karınca, Mini

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme oyun parkı ile birlikte şişirme bloweride gönderilmektedir.


Devamını Oku

Şişme, Deniz, Tranbolini

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

şişme, kaydırak, fil, kaydırak

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

şişme kaydırak, fil kaydırak Şişme Oyun Parkı şişme kaydırak, fil kaydırak 10 x 5 x 6.5 metredir

Şişme oyun parkımızda solmaz, alev yürümez, kabuğu soyulmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.

Şişme oyun parkı modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, 

oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz. 

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme oyun parkının içindeki figürlerin altından bir kat branda

ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. 

Ürünlerimiz 24 ay garantilidir. Satın aldığınız ürünle birlikte tamir bakım kiti ücretsiz 
gönderilir. 

Şişme oyun parkı ile birlikte şişirme bloweri ile gönderilir 

Devamını Oku

Şişme, Timsah, Oyunu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme timsah havuz oyunu havuz  partilerinde şişme havuz aktivitelerinde otel animasyonlarında şirket organizasyonlarında en çok satılan sıralamasında yerini bu yılda korumaktadır .
Şişme havuz oyunu üreticisi oyunsan isteğiniz üzere boyutlandırma yapmaktadır şişme havu oyunu ölcüleri genelde 14x3 veya 14x2.5 şayet havuzunun küçükse 12x2.5 olarakta yaptıra bilir veya oyunsan firmasından fiyat teklifi alabilirsiniz şişme havuz oyunlarının en ucuz fiyatı yani şişme ucuz oyun parkı olarak bakacak olursak oyunsan bu konuda hem ucuz hem kaliteli oyun parkı üretiminde her türlü hizmet vermektedir. 

Devamını Oku

Şişme, Labirent

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi


Eğlenceyi sevenler hazırmısınız ? Sıradışı oyuna ne dersiniz ?  Soluk dolu keyifli , eğlenceli interaktif şişme oyunlarımızdan şişme labirenti denediniz mi ?Şişme  labirent oyunlarımızdan birini sipariş edebilir keyifli ve eğlenceli vakit gecirebilirsiniz.  Şişme tünel labirent oyunu yüzde yüz yerli üretimdir bütün ürünlerimizi Antalyadaki Fabrkamızda Üremekteyiz  2 YIL OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikası Güvencesi ve Garantisi Altındadır.

Devamını Oku

Şişme,Kar,Küresi,kidzania, istanbul

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Kar Küresi 3mt Son zamanların en popüler reklam ürünü olan şişme kar küreleri ile festival, yılbaşı, tanıtım etkinliği ve satış promosyonlarında da kullanabileceğiniz tüm dikkatleri üzerine çeken markanızın reklamını en etkili bir şekilde yapmaktadır.Şişme kar küreleri ile pazarlama stratejilerine uygun olarak tasarlanabilen, kısa vadede etkili kreatif reklam çözümlerimizle markanızı pazarlama hedeflerine ulaştırmayı planlıyoruz.Şişme kar kürelerini Türkiye’nin en yenilikçi üreticisi OYUNSAN’dan temin edebilirsiniz.Ürün almadan önce Profesyonel Ekip, Uygun Teklif, Kusursuz Proje ilkeleri çerçevesinde sektörün öncü firması OYUNSAN ‘ dan fiyat teklifi isteyiniz. 

Devamını Oku

çadır

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

Şişme, Büyük, Dino, İkisi, Bir, Arada

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme dino Kaydırak ikisi bir arada, şişme ucuz dino kaydırak, şişm kaydırak dino, ebatları 9X5x7mt ‘dir.Şişme Kaydıraklarda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Kaydırak modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme dino  kaydırakta yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız şişme oyun parkı ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.

Devamını Oku

Şeffaf, Su, Topu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

İnflatable water ball, transparent water ball, water ball su topu uzun yıllardır hayatımızın eğlence kısmında yer almaktadır. Water ball su topları genelde su üzerinde otellerin havuzlarda, villaların havuzlarında, belediyelerin havuzlarında birde OYUNSAN yapmış olduğu şişme siboplu havuzlarda oynanan bir oyun şeklidir. Water ball su toplarının üretim amacı, su üzerinde bireysel olarak keyifli vakit geçirmek veya takımlar halinde yarışmalar yapmak ya da bazı zayıflama merkezleri waterball su toplarını müşterilerini zayıflatmak için kullanmaktadır. Çünkü waterball su topunun içerisinde ortalama 20 dakikada inanılmaz efor sarf ediyorsunuz. Ayrıca hızlı zayıflama aleti olarak kiralanıp veya satılmaktadır. Waterball su toplarını bireysel olarak alıp evinizin, villanızın sitenizin havuzunda eğlenerek zayıflayabilirsiniz. Oturduğunuz yerde havuzunuz yoksa 02424177670 veya www.oyunsan.com.tr  adresine girerek kendinize bir tane 8x5x0.5 veya 10x10 şişme havuz sipariş edebilir water su topunuzla harika saatler geçirebilir hatta doğum günü partinize OYUNSAN’DAN aldığınız şişme havuz ve waterball ile birlikte  arkadaşlarınızla  unutulmaz bir gün yaşayıp, anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.
Aynı zamanda waterball su toplarını kazanç elde etmek içinde kullanılmaktadır. Son yılların en çok satan ve en çok gelir sağlayan ürünler arasında vaterball su topu ücretleri yaklaşık 10 dakikası 10 TL veya 15 dakikası 15 TL otellerde ise waterball 10 $ dan oynatılmaktadır. Şişme ürün fabrikamızın ürettiği “Waterball” su topları, su üzerinde keyifli dakikalar geçirmenize olanak sağlayacaktır. Oyunsan top üretiminde 1. Sınıf malzemeler kullanmaktadır. Yanmaz, alev yürümez, solmaz, kolayca yırtılmaz, delinmez 1mm şeffaf TPU ayarında PVC kullanmaktadır. Üretmiş olduğumuz bütün ürünler OYUNSAN LTD.ŞTİ. Şişme Havuz, şişme su havuzu, şişme siboplu havuz, şişme çocuk havuzu, inflatabel pool, swelling children pool, inflatables,swelling pool, swelling waterball,inflatable agua pool, inflatable big pool, inflatable small pool, inflatable pool park,inflatable pool for disabled park, water balloons, water balloons oyunu, water ball, waterball fiyatları, water ball sahibinden.water ball sport, water polo oyunu, waterball owners  Antalya, water balloons game, water balloons. 2 yıl garanti kapsamındadır.

Devamını Oku

şişme, hava, yastığı, büyük

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

şişme hava, yastığı büyük

Devamını Oku

Şişme, Zıpzıp, Minion

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Zıpzıp Minion ebatları 4X4x3mt ‘dir.Şişme zıpzıplarda solmaz,alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme zıpzıp modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme zıpzıpların içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir. Satın aldığınız olduğunuz şişme zıpzıp ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Devamını Oku

Şişme, Kaydırak, Pikaçu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Şişme Kaydırak Pikaçu

Şişme Kaydırak Pikaçu Ebatları 6X4x6mt ‘dir.Şişme Kaydırak modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme kaydırakta yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Şişme kaydıraklarda kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.Oyun alanındaki figürlerde kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır.Ürünlerimiz 24 ay  OYUNSAN garantilidir.

Devamını Oku

Şişme, Oyun, Parkı, Kuzu

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku

, Şişme, Buz, Dağı, Orta,

Oyunsan 0 Yorum 27 Ocak 2020 Pazartesi

Devamını Oku