+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

şişme alan kapatma firması olarak oyunsan her zaman işinin eniyisini professional şekilde teslim etmiştir.

şişme,alan,kapatma,sistemleri,tenis,kapatma,halı saha,kapatma,şişme,alan,kapatma,maliyeti,balon kort, balonkort kapatma, şişme alan kapatma sistemleri fiyatları ve maliyeti

Şişme Alan Kapatma kış aylarında daha çok tercih edilen tamamen şişme olarak Tasarlanan şişme grubundadır.

şişme alan kapatma, izocamlı çift katmanlı olanı yazın serin ferah kışın ise sıcak tutmaktadır Şişme alan kapatma kurulumu 4 veya 5  gün yapılan işe göre sürebilmektedir, Demonte süresi 1 gündür, sadece türkiyede çift katlı şişme alan kapatma sistemlerini biz oyunsan olarak tek yapmaktayız. şişme alan kapatma bir çok yerde kullanılabilir örneğin, şişme depo kapatma, şişme sera kapatma, şişme çok amaçlı salonlar, fabrika ve depolama, eğlence aktivite şişme çadırlar ve dahası şişme olarak çok amaçlı alanlarda kullanılabilir.

Bunlara başlıca örnek olarak Futbol sahası kapatma, tenis kortu kapatma, havuz kapatma, basketbol sahası kapatma, Aquapark Kapatma, Tatil Köyü Kapatmacafe, mekan, kapatma, çocuk eğlence merkezi kapatma, şişme sera kapatma,  oyun alanı kapatma ve benzeri alanlarda Şişme Alan Kapatmayı kullanabilir ,maliyeti diğer Alan Kapatma Sistemlerine göre daha uygun olması nedeniyle Şişme Alan Kapatma daha çok tercih edilmektedir

şişme havuz kapatma

Ekonomik havuz kapatma sistemleri sayesinde soğuk kış aylarında kullanamadığınız, kirlenen havuzunuz için sıradışı bir çözümümüz var. Bu sayede artık kış aylarında havuzunuz kullanılabilecek yaz tadında havuz keyfine devam edebileceksiniz..

Tenis Kortu Kapatma

Tenis kortları tenis toplarının ıslanmasından dolayı hiç bir şekilde kullanılamaz. Tenis dersleri için uygun alan kapatma ürünümüz sayesinde kış aylarında kortunuz kullanılabilecek, yazın ise serileyebileceksiniz. “Balon Kort”

Uygulama Şekilleri

Sadece dikdörtgen ve kare yapılarda yapılabilen bazı yapılara nazaran alan kapatma sistemler, istenilen bir çok şekilde üretilebilmektedir,  Alanınız ne şekilde olursa olsun bizde bir çözüm mutlaka vardır.

balon kort alan kapatma, balon alan kapatma sistemleri, kapatma alan sisme, şişme oyun parkları

Özel Ürün

şişme alan kapatma, cafe, mekan, kapatma

istekler dorultusunda boyutlandırma

0,00
Özel Ürün

şişme sera, alan kapatma sistemi

istekler dorultusunda boyutlandırma

0,00

şişme alan, soğutma

istekler dorultusunda boyutlandırma

0,00

şişme alan, ısıtma

istekler dorultusunda boyutlandırma

0,00

çocuk eğlence merkezi, şişme alan kapatma

istekler dorultusunda boyutlandırma

0,00

şişme, alan,kapatma,depo alanı kapatma

istekler dorultusunda boyutlandırma

0,00
Özel Ürün

Halı Saha, Kapatma, şişme, alan, kapatma

İstekler Doğrultusunda Boyutlandırma

0,00

Havuz Kapatma

İstekler Doğrultusunda Boyutlandırma

0,00

Tenis Kortu Kapatma

İstekler Doğrultusunda Boyutlandırma

0,00

Basketbol Sahası Kapatma

İstekler Doğrultusunda Boyutlandırma

0,00


Alan Kapatma Sistemleri.

İstediğiniz ölçüler de çizimle destekli olarak ithal malzemelerle alanın şişme yapı olarak kapatılması işlemdir. Stan dart ölçülerde bir olmak üzere giriş çıkış kapısı bir adet şişirme motoru bulunmaktadır. Genel olarak beyaz renklerde üretimi yapılan şişme kortlar isteğe bağlı renk kartel asından da seçilebilmektedir. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.
Şişme Çadır
Şişme Çadırlar doğal hayatta sığınma amaçlı kullanmak için kumaş ve türevlerinden üretilen geçici amaçlı kamp malzemesidir. Günümüz dünyasında sıklıkla farklı amaçlarda kullanılan çadırlar zamanla çeşitli iş dallarında vazgeçilmez malzemeleri arasında yerini almış durumdadır.

3 yıl garanti ve ücretsiz teknik servis hizmetleri .

Tenis Kortu Kapatma Nedir Kort ölçüleriniz de çizimle destekli olarak ithal malzemelerle alanın şişme yapı olarak kapatılması işlemdir. Stan dart ölçülerde bir olmak üzere giriş çıkış kapısı bir adet şişirme motoru bulunmaktadır. Genel olarak beyaz renk -lerde üretimi yapılan şişme kortlar isteğe bağlı renk kartel asından da seçilebilmektedir.
Tenis Kortu Kapatma Özelliği
Kapatma sisteminde kullandığımız malzemeler Avrupa standartların da üretilen kalite belgelerine sahip ürünler dir. Saatte 75 km e -sen rüzgar mukavemeti ve alev yürümez özelliği ile tenis kortu işletmelerinden tam not almıştır.
Tenis Kortu Kapatma Aydınlatma
Standart bir tenis kortu ölçülerin de 8 adet 400 Watt Ayaklı Metal Halide lamba sistemi ile kurulur. Aydınlat siste mi istenirse şişme yapını duvar kısımlarına da sabitle imkanı da sunmaktadır.
Tenis Kortu Kapatma Isıtma
Bu tür yapılar da şişirme fan içine özel üretim rezitans ile ısıtma kolaylıkla sağlana bilmektedir.

Futbol Sahsı Kapatma Ülkemizde dört mevsimi bir arada yaşamaktayız. Fiziki şartların değişiklik göstermesi aynı zaman da bölgesel iklimlerin farklılık göstermesine neden olmaktadır. Değişen iklim şartlarının futbol gibi sporların bazen olumsuz etkilemektedir.
Bu etkiyi en aza indirmenin hem saha alanın hemde futbolda en önemli faktör olan zeminin iyi olması gerekmektedir. Gelişen teknoloji ile bir futbol sahasının üzeri çeşitli yapısal şekillerle kapatılarak bu sorunun çözüme kavuşturabilir.
Fakat oldukça ve zahmetli ve bir o kadar da maliyet isteyen bu sistemler bir çok kulübümüzün ve aynı zaman da halı saha gibi işletmecilerin büyük yük altına girmesine sebep olmaktadır.
Maliyeti En Aza İndiren Sistemler
Halı saha, Futbol idman sahası, ve spor amaçlı sahaların ekonomik bir şekilde kapatılması amaçlayan şişme futbol saha kapatma sistemi düşük maliyeti ve hızlı montaj, kolay de-montaj özelliği ile başlıca tercih edilme sebepleridir.
Sizi Ne Kadar Maliyetten Kurtarır
Günümüz de yapılan kapatma işlemi çelik konstrüksiyon ve üst kapatma sistemi oldukça uzun süren bir sistem ve maliyeti astronomik rakamlara ulaşabilmektedir. Bunun yanı sıra kurulum esnasında kurulum süresi boyunca sahanızın kapalı kalmasına ve maliyet yanın da kazanç kaybına neden olabilir.
Şişme Alan Kapatma sistemi diğer sistemlere göre kolay kurulumu ve maliyet açısından %90 daha ucuz olması ağır maliyetin altından kalkmanız için en iyi yöntemdir. Unutmayın bu sistem sizlere %90 varan masraftan ve zaman kaybından kurtaracaktır.

Futbol Sahsı Kapatma Nedir saha ölçüleriniz de çizimle destekli olarak ithal malzemelerle alanın şişme yapı olarak kapatılması işlemdir. Standart ölçülerde bir olmak üzere giriş çıkış kapısı bir adet şişirme motoru bulunmaktadır. Genel olarak beyaz renklerde üretimi yapılan şişme kortlar isteğe bağlı renk kartel asından da seçilebilmektedir.
Futbol Sahsı Kapatma Özelliği
Kapatma sisteminde kullandığımız malzemeler Avrupa standartların da üretilen kalite belgelerine sahip ürünler dir. Saatte 75 km e -sen rüzgar mukavemeti ve alev yürümez özelliği ile futbol saha işletmelerinden tam not almıştır.
Futbol Sahsı Kapatma Aydınlatma
Standart bir saha ölçülerin de 8 adet 400 Watt Ayaklı Metal Halide lamba sistemi ile kurulur. Aydınlat siste mi istenirse şişme yapını duvar kısımlarına da sabitle imkanı da sunmaktadır.
Futbol Sahsı Kapatma Isıtma
Bu tür yapılar da şişirme fan içine özel üretim rezitans ile ısıtma kolaylıkla sağlana bilmektedir.

Havuz Kapatma Şişme havuz kapatma sistemi, Bir çok işletmede bulunan havuzların olumsuz hava şartlarından dolayı kullanılmaz lığını ortadan kaldıran yeni nesil ekonomik çözümdür. Sistem hava ile çalışması ortamda iklimlendirme yapılması konusun da ortam şartlarını kontrollünde sizde olmasını sağlamaktadır.
Maliyeti En Aza İndiren Sistemler
Havuz kapatma sistemleri, Halı saha, Futbol idman sahası, ve spor amaçlı sahaların ekonomik bir şekilde kapatılması amaçlayan şişme havuz kapatma sistemi düşük maliyeti ve hızlı montaj, kolay de-montaj özelliği ile başlıca tercih edilme sebepleridir.

Sizi Ne Kadar Maliyetten Kurtarır Günümüz de yapılan kapatma işlemi çelik konstrüksiyon ve üst kapatma sistemi oldukça uzun süren bir sistem ve maliyeti astronomik rakamlara ulaşabilmektedir. Bunun yanı sıra kurulum esnasında kurulum süresi boyunca sahanızın kapalı kalmasına ve maliyet yanın da kazanç kaybına neden olabilir.
Şişme Alan Kapatma sistemi diğer sistemlere göre kolay kurulumu ve maliyet açısından %90 daha ucuz olması ağır maliyetin altından kalkmanız için en iyi yöntemdir. Unutmayın bu sistem sizlere %90 varan masraftan ve zaman kaybından kurtaracaktır.

Havuz Kapatma Nedir Havuz ölçüleriniz de çizimle destekli olarak ithal malzemelerle alanın şişme yapı olarak kapatılması işlemdir. Standart ölçülerde bir olmak üzere giriş çıkış kapısı bir adet şişirme motoru bulunmaktadır. Genel olarak beyaz renklerde üretimi yapılan şişme kortlar isteğe bağlı renk kartel asından da seçilebilmektedir.

Havuz Kapatma Özelliği Kapatma sisteminde kullandığımız malzemeler Avrupa standartların da üretilen kalite belgelerine sahip ürünlerdir. Saatte 75 km e -sen rüzgar mukavemeti ve alev yürümez özelliği ile futbol saha işletmelerinden tam not almıştır.

Havuz Kapatma Aydınlatma İsteğe bağlı olarak aydınlatma yapılabilmektedir.

Havuz Kapatma Isıtma Bu tür yapılar da şişirme fan içine özel üretim rezitans ile ısıtma kolaylıkla sağlana bilmektedir.

Fiyatlarımız ölçüler belirtildiği taktirde detaylı olarak belirtilecektir

Diğer Tüm Ürünler ve Detaylı Bilgi İçin Bizlere Ulaşın

şişme oyun parkı kiralama adana
şişme oyun parkı kiralama hatay

şişme oyun parkı kiralama gaziantep

oyun parkuru fiyatları

şişme alan kapatma

şişme alan kapatma

şişme oyun parkı kiralama şişme oyun parkı

şişme oyun parkı ev tipi

şişme oyun parkı kiralama

2 el şişme oyun parkı fiyatları

büyük şişme oyun parkı
oyun parkuru fiyatları
ev için oyun parkı fiyatları şişme oyun alanları şişme oyun evi şişme alan kapatma tenis kortu kapatma halı saha kapatma maliyeti balon kort maliyeti şişme halı saha fiyatları şişme spor salonu fiyatları açık alan kapatma sistemleri balon kort fiyatları balon spor salonu maliyeti şişme aquapark kaydıraklı şişme havuz şişme kaydıraklı havuz sulu şişme havuz fiyatları hepsiburada şişme su kaydırağı fiyatları havuz kaydırakları fiyatları kaydıraklı havuz video ev tipi şişme kaydırak 2 el su kaydırakları şişme park fiyatları şişme oyun parkı kiralama antalya ev için şişme oyun parkı 2 el şişme oyun parkı fiyatları şişme oyun parkı kiralama bursa

şişme oyun parkı kiralama ankara

şişme oyun parkı kiralama izmir

şişme oyun parkı kiralama istanbul

şişme oyun parkı kiralama diyarbakır şişme oyun parkı şişme oyun parkı antalya şişme oyun parkı kiralama şişme oyun parkı üreticileri şişme oyun parkı imalatçıları şişme oyun parkı fiyatları şişme oyun parkı kiralama fiyatları şişme oyun parkı firmaları şişme oyun parkı fabrikası şişme oyun parkı ejderha evi şişme oyun parkı hayal dünyası şişme oyun parkı top havuzu şişme oyun parkı zıp zıp şişme oyun parkı alanları şişme oyun parkı timsah şişme oyun parkı sünger bob şişme oyun parkı dev kaydırak Şişme Kaydırak şişme kaydırak antalya şişme kaydırak kiralama şişme kaydırak üreticileri şişme kaydırak imalatçıları şişme kaydırak fiyatları şişme kaydırak kiralama fiyatları şişme kaydırak firmaları şişme kaydırak fabrikası şişme kaydırak timsah şişme kaydırak palyaço şişme kaydırak havuz şişme kaydırak sahibinden şişme balon kaydırak dev şişme kaydırak şişme deniz kaydırağı şişme havuz kaydırağı şişme kaydıraklı oyun parkı şişme su kaydırağı kaydıraklı şişme yüzme havuzu şişme kaykay şişme dev kaydırak kaykaylı şişme havuz dev şişme kaydırak şişme top havuzu şişme top havuzu fiyatları şişme top havuzu kiralama şişme top havuzu üreticileri şişme top havuzu imalatçıları şişme top havuzu antalya şişme havuz şişme havuz Fiyatları şişme havuz büyük şişme havuz kaydıraklı şişme havuz antalya şişme havuz oyun parkı şişme havuzda timsah oyunu şişme havuz oyun timsah şişme çadır şişme çadır fiyatları şişme çadır üreticileri şişme çadır antalya şişme taziye çadırı şişme depolama çadırı şişme balon çadır şişme etkinlik çadırı şişme ilk yardım çadırı şişme lansman çadırı şişme 4 ayaklı çadır şişme 6 ayaklı çadır şişme 8 ayaklı çadır şişme fuar çadırı interaktif oyunlar şişme canlı langırt ipli şişme gladyatör şişme zıpla yapış şişme rodeo bizon şişme rodeo boğa şişme penaltı kalesi şişme şut becerisi şişme tırmanma piramidi şişme tırmanma kulesi şişme tırmanma duvarı şişme yarış pisti şişme uçuşan kağıtlar şişme yastık savaşı şişme yıkım oyunu canlı langırt borulu şişme elastik basket şişme voleybol sahası şişme masa futbolu şişme wipeout arena şişme top vurmaca şişme twister oyunu şişme dart şişme labirent şişme futbol sahası şişme denge oyunu şişme basketbol şişme canlı dart şişme boks ringi şişme bilardo arena şişme at yarışı şişme canlı bowling şişme çek bakalım şişme yol tağı şişme yol tağı şişme yol kemeri şişme balon tak şişme tak imalatı oval yol takı köşeli yol takı şişme yol takı su topu waterball waterball üreticileri waterball fiyat su topu waterball waterball havuzu waterball havuz setleri şişme sinevizyon şişme sinevizyon fiyatları şişme sinevizyon imalatı şişme sinevizyon perdesi imalatı şişme sinevizyon dev ekran fiyatları interaktif oyunlar 2 şişme buz dağı iceberg şişme su voleybolu şişme tranbolin şişme saturn şişme tahterevalli şişme aquapark seti şişme su trambolini soft play soft play oyun alanı iç mekan oyun parkı soft play oyun parkı fiyatları soft play oyun grupları fiyatları soft play üreticileri soft play antalya top havuzu oyun parkı fiyatları top havuzu kaydıraklı top havuzu oyun alanı iç mekan oyun alanları