+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA


Sık Sorulan Sorular

Admin 18/06/2016 11.30AM

Oyunsan’nın tüm ürünlerini sanal mağazanızdan satın alma imkanım var mı?
Oyunsan olarak internet üzerinden şişme oyun değil, havuz, alan kapatma ve şişme ürünlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. Fakat "Bütün ürünlerin” tamamını sanal alışveriş mağazamızda görebilir ve fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.
 
Stoklarda bulunmayan bir ürün için sipariş verebilir miyim?
Stoklarımızda bulunmayan ürünlerimiz için mağazalarımız aracılığıyla gerekli sipariş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat aksesuar elimizde bulunmayan ürünler için üretim siparişi almamız söz konusu değildir.
 
Oyunsan’nın haberleri ve yeniliklerinden nasıl haberdar olabilirim?
Oyunsan Sanal Mağaza’ girerken, haberlerden ve bildirimlerden haberdar ol segmesini seçerek, size yollayacağımız e-mailler vasıtasıyla haberlerden, yeni ürünlerden, etkinliklerimizden haberdar olmaya başlayabilirsiniz.
Ayrıca Oyunsan’ nın sosyal ağlarına(facebook, twitter,etc.) da üye olabilir, bizi bu kanallar vasıtasıyla da takip edebilirsiniz.
 
Nakliye ve montaj işlerini kime ve nasıl yaptıracağım?
Öncelikle nakliye ve montaj gerektiren ürünlerimizi internet üzerinden sipariş edememekte, mağazalarımızdan ürünlerimizi temin edebilmektesiniz. Bu aşamayı gerçekleştirdikten sonra gerekli nakliye ve montaj bedelleri tarafımız tarafından karşılanmaktadır.
 
Oyunsan’ nın internet sitesinden nasıl sipariş verebilirim? 
Satın almak istediğiniz ürüne direk Satın al deyip, adres bilgilerinizi teyit edip, teslimat ve ödeme planlarını seçip kolaylıkla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Sanal Mağaza haricindeki mağazalarınız nerelerde?
Oyunsan ailesi olarak Türkiye’ nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde birçok mağazamız bulunmaktadır. Sözkonusu satış noktalarını oyunsan Ailesi’ nin web sitesinden öğrenebilirsiniz.
https://www.oyunsan.com.tr
 
Sisteminiz kredi kartımı neden kabul etmiyor?
Eğer kredi kartınızla ilgili problem yaşıyorsanız, kredi kartınız üzerinde işlem yapmaya yetkimiz olmadığından ötürü, çalışmakta olduğunuz banka ile temasa geçmeli, sıkıntının giderilmesini sağlamalısınız.
 
Satın aldığım ürünün tutarı ne zaman hesabımdan kesilecek?
Eğer alışverişinizi kredi kartınızla gerçekştiriyorsanız, ürünü satın aldığınız anda, ürünün tutarı hesabınızdan otomatik olarak düşecektir. Şiketimizin prensibi olarak, ürün tutarı hesabımıza geçtiği andan itibaren 24 saat içerisinde siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine, size gönderilmek üzere teslim ederiz. 
Havale ile gerçekleşecek alımlarda, kredi kartında olduğu gibi ürün tutarının hesabımıza geçtiğinin teyidini aldığımızda, ürününüzün kargoya teslim işlemini başlatırız. Fakat kredi kartıyla olan ödemelere kıyasla, havale ile gerçekleşen ödemeler elinize biraz daha geç ulaşabilir.
 
Ürünlerinizi satın alırken kapıda ödeme imkanı tanıyor musunuz?
Maalesef hayır. Ürünün size ulaşması için, alışverişinizi kredi kartınız veya havale ile yapmış olmanız gerekmektedir.
 
Siparişimin tarafınıza geçtiğini nasıl anlarım?
Oyunsan sanal mağazada sipariş verdiğiniz anda, bu siparişin onaylanması gerekmektedir. Onay işlemi de tarafınıza mail olarak bildirilecek, siz onaylamadan ürünü satın almış sayılmazsınız. Onay mailine cevap verdiğiniz anda, işleminiz onaylanır ve siparişiniz tarafımıza geçer.
 
Ürünün tarafıma ulaşması için ne kadar kargo ücreti ödemem gerekmektedir?
Kargo bedelleri seçtiğiniz ürüne, ürün kutusunun hacmine ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Fakat Oyunsan olarak, sanal mağazamızda kargo ücretlerini siz değerli müşterilerimize optimum seviyede yansıtmaya çok özen gösteriyoruz. 
 
Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişinizi takip edebilmeniz için size e-mailiniz vasıtasıyla "kargo takip numarası” ulaştıracağız. Size yollanacak bu numara ile satın almış olduğunuz ürünlerin takibini siparişlerim kısmından veya kargo takip numarası ile anlaşmalı kargo şirketinin web sayfasından takip edebilirsiniz.
Ürün size teslim edilmek için adresinize geldiğinde, ürünü alan kişiden imza isteyecektir. İmza atacak kişinin birinci derecede yakınınız olması şarttır. Eğer adreste kimseye ulaşılamaz ise, kurye size ulaşmayı tekrar deneyecek, hala ulaşamıyorsa teslimat tarihinin değiştiğini tarafınıza kart bırakarak bildirecektir.
 
Satın almış olduğum ürünün farklı bir adrese ulaşması mümkün müdür?
Elbette, özellikle özel günlerde sevdiklerinize hediye ulaştırabilmeniz amacıyla ürününüzü satın almadan önce adres teyidini yapmayıp, söz konusu adres kısmında değişiklik yaparak ürünün başka bir adrese ve kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 
Eğer siparişim taaddüt edilen sürede elime ulaşmazsa ne yapmam gerekir?
Böyle bir durumlar karşılaşırsanız, müşteri hizmetleri ekibimizden bilgi talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz haftanın 7 günü çalışmakta ve siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerine sorunsuz bir biçimde karşılık vermeye çalışmaktadır.
 
Oyunsan sanal mağazadan aldığım ürünü değiştirme imkanım var mıdır?
Eğer satın almış olduğunuz ürünü hatalı veya kusurlu kılacak bir problemi yoksa değişim yapamamaktasınız.
 
Teslimat sırasında bana yanlış bir ürün yollanırsa ne yapmam gerekir?
Tüketici ürünü kuryeden almadan ve aldığına dair kağıdı imzalamadan önce ürünü kontrol etmekle yükümlüdür. Tüketici ürünü aldığına dair teslim kağıdını imzalamış ise, ürünün doğru ve kusursuz olduğunu kabul etmiş sayılır. Eğer söz konusu ürünün yanlış geldiği düşünülüyorsa, müşteri ürünü almayıp kargo ile geri göndermeli, konuyla ilgili kurye ile ürünü almadığına ve duruma dair tutanak tutmalı, sözkonusu durumu "Arıza Bildirim Formu" aracılığıyla veya info@oyunsan.com adresinden mail göndererek bize ulaştırmalıdır.
 
Kurumsal veya toplu bir şekilde satın alacağım siparişlerim için ne yapmalıyım?
Oyunsan olarak şirketlerin veya müşteri gruplarının toplu siparişlerini karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. Bu konuyla ilgili görüşmeleri gerçekleştirmek için e- mail veya telefonla yetkililerden bilgi alınması veya yüz yüze görüşme için randevu talep etmesi faydalı olacaktır.
 
İade durumunda paramı geri almam ne kadar sürer?
Ürünün iade edilmesi durumunun talebi gerçekleştirirken itibaren, ürün tutarı  10 iş günü içerisinde müşterimize iade edilmektedir. Kargo bedeli ise geri ödenmemektedir.
 
Sitemizden alışveriş yaparken, eğer kredi kartı kullanmış iseniz, ürün tutarı 10 gün içerisinde bankaya iade edilir. Bundan sonraki süreç bizden bağımsız olarak ilerlemektedir. Genelde bu süreç çalıştığınız bankaya bağlı olarak 2-3 hafta aralığında sonra ermektedir.
 
Tüketici Hakları Koruma Kanunu’ nun 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” . hükmü yer almaktadır. Tüketici bu bildirimi 30 gün içerisinde gerçekleştirmek zorundadır.
 
Ürünün ayıplı mal sınıfına girmesi için, tanıtımında anlatılan özelliklerden farklı özelliklere sahip olması ve tüketicinin üründen gerekli verimi alamaması şeklinde durumlarda ürün ayıplı mal kategorisi içerisine girmektedir.
 
Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı konusunda tespitte bulunur. Eğer üründe kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, tüketici söz konusu haklardan faydalanamaz
 

Şişme Oyun Parkı İmalatı Hakkında Ne Biliyorsun?

    Şişme Oyun Parkı İmalatı Hakkında Bilgilendirme! OYUNSAN

Şişme oyun parkı, günümüz teknolojisinde eğlence sektöründe sıkca kullanılmaya başlayan ve tüm dünyanın nerdeyse vazgeçilmez eğlencesi haline gelmiştir,ayrıcan OYUNSAN tarafından üretilen şişme oyun parkları çocukların eğlence anlayışını eğitim ve sporla birleştirerek  eğlenceli bir oyun gurubuna girimiştir, Şişme oyun parkları 1982 li yıllarda öncelikli olarak Amerika ve diğer batılı ülkelerde kullanılmaya başlayan bir eğlence parkı konseptidir. Şişme oyun alanlarıyla  ülkemiz 1996 yılında tanışmış bulunmakta Türkiyenin tanımış olduğu Şişme Oyun Parkı sistemleri günümüzde OYUNSAN ürettiği şişme oyun parkı şişme kaydırak şişme zıp zıp sisme top havuz gibioyunlarla lunapark anlayışını daha güvenli ve daha eğlenceli bir hale getirmektedir. Daha çok 0-12 yaş grubuna hitab eden oyun parkları ailelerin çocukları için hiç bir endişe taşımadan eğlenmelerini sağlamaktadır. Bu tip oyun parklarının binlerce çeşidi bulunmaktadır. Hiçbir metal veya ahşap içermeyen oyun parkı sistemleri kullanılan materyal olan pvc membranlardan üretilmektedir. Üretim konusunda lider ülkeler arasında başta Amerika olmak üzere İngiltere,Hollanda,İtalya ve Türkiye bulunmaktadır. Uzakdoğu üretimi oyun parkları sağlık konusunda eksileri olduğu gibi ağırlığı bakımından teknik hizmettede sorunlar yaşatmaktadır. İlk şişme oyun parkı 1982 yılında Amerikanın Orlando eyaletindeki S.John Earth tarafından üretilmiştir.ve akabinde dünyaya yayılmıştır Türkiyede ise bu alanda bayrağı taaa ilk günden beri OYUNSAN firması almaktadır ve halanda bu alanda yapmış oldukları kaliteli güvenilir ve görsel acıdan dikkat çeken üretimleriyle ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmektedir. Aynı zamanda OYUNSAN ülkemizi temsille kalmayıp yaklaşık 45 ülkeye ihracat yapar halle gelmiş bulunmakta..