+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Timsah Zıpla Kay

Şişme Timsah Zıpla Kay

Oyunsan 7 Yorum 12 Aralık 2019 Perşembe

Şişme timsah zıpla kay Ebatları 8X5x3mt ‘dir. Şişme timsah zıpla kayda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır. Şişme timsah zıpla kay modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz. Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme timsah zıpla kay içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir. Satın aldığınız şişme timsah zıpla kay ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir. Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Timsah Zıpla Kay
Stok Kodu OYN-5040
Ürün Boyut Ölçü 8 X 4 X 3 Metre
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

 

Şişme timsah zıpla kay

Ebatları 8X5x3mt ‘dir. Şişme timsah zıpla kayda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.

Şişme timsah zıpla kay modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme timsah zıpla kay içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.

Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Satın aldığınız şişme timsah zıpla kay ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.