+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Zıpzıp,Kale

Şişme Zıpzıp,Kale

Oyunsan 7 Yorum 20 Kasım 2019 Çarşamba

Şişme Zıpzıp ebatları 6X4x3mt ‘dir. Şişme zıpzıplarımızda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme oyun parkı modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme zıpzıpların içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız şişme zıpzıp ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Zıpzıp Kale
Stok Kodu OYN-5008
Ürün Boyut Ölçü 6 X 4 X 3 Metre
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

 

Şişme Zıpzıp ebatları 6X4x3mt ‘dir. Şişme zıpzıplarımızda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.

Şişme oyun parkı modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme zıpzıpların içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.

Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Satın aldığınız şişme zıpzıp ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.