+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Kaydırak Korsan

Şişme Kaydırak Korsan

Oyunsan 7 Yorum 20 Kasım 2019 Çarşamba

Şişme Kaydırak&nbsp;Korsan&nbsp;&nbsp;Ebatları 6X4x6mt ‘dir.&nbsp;Şişme Kaydırak&nbsp;modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve&nbsp;şişme kaydırakta&nbsp;yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Şişme kaydıraklarda&nbsp;kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm &nbsp;pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.Oyun alanındaki figürlerde kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır.&nbsp;Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.<span>Satın aldığınız&nbsp;<span>şişme <a href="http://oyunsan.com" target="_self" rel="">kaydırak</a>&nbsp;</span>ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.</span>Ürünler % 100&nbsp;OYUNSAN&nbsp;üretimidir.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Kaydırak Korsan
Stok Kodu OYN-5026
Ürün Boyut Ölçü 6 X 4 X 6 Metre
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

 

Şişme Kaydırak Korsan  Ebatları 6X4x6mt ‘dir

Şişme Kaydırak modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme kaydırakta yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.

Şişme kaydıraklarda kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm  pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.

Oyun alanındaki figürlerde kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır. 

Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Satın aldığınız şişme kaydırak ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.