+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Tırmanma Kulesi

Şişme Tırmanma Kulesi

Oyunsan 7 Yorum 20 Kasım 2019 Çarşamba

<h4>Şişme Tırmanma Kulesi</h4>Şişme Tırmanma Kulesi Ölçüleri 7x7x6mt<div><div><span>Şişme Tırmanma Kulesi 6 metre en fazla 4 kişinin aynı anda yarışabileceği zamana karşı eğlence ve rekabet içeren&nbsp;<a href="http://www.oyunsan.com/urun-kategori/interaktif-oyunlar/" target="" rel="">interaktif şişme oyun</a>&nbsp;gruplarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi çocuklar ve yetişkinler için olan Şişme Oyun Parklarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi tamamen şişme olduğu için güvenli, eğlenceli ve bir o kadar da hırs içerir.&nbsp;</span>Her çeşit ve ölçüde üretilebilen interaktif oyun gruplarımızdan şişme oyun grupları 24 ay “OYUNSAN” firmamız&nbsp;garantisi ve güvencesi&nbsp;altındadır.</div></div>


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Tırmanma Kulesi
Stok Kodu OYN-17833
Ürün Boyut Ölçü 7 X 7 X 6 Metre
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

Şişme Tırmanma Kulesi

 

Şişme Tırmanma Kulesi Ölçüleri 7x7x6mt

Şişme Tırmanma Kulesi 6 metre en fazla 4 kişinin aynı anda yarışabileceği zamana karşı eğlence ve rekabet içeren interaktif şişme oyun gruplarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi çocuklar ve yetişkinler için olan Şişme Oyun Parklarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi tamamen şişme olduğu için güvenli, eğlenceli ve bir o kadar da hırs içerir. 

Her çeşit ve ölçüde üretilebilen interaktif oyun gruplarımızdan şişme oyun grupları 24 ay “OYUNSAN” firmamız garantisi ve güvencesi altındadır.