+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Uçuşan Kağıtlar

Şişme Uçuşan Kağıtlar

Oyunsan 7 Yorum 20 Kasım 2019 Çarşamba

<span>Eğlenceli&nbsp;<a href="http://www.oyunsan.com/urun-kategori/interaktif-oyunlar/" target="" rel="">İnteraktif Oyunlar</a>ımızdan Biridir.&nbsp;Şişme Uçuşan Kağıtlar&nbsp;ürünümüz;</span>Ebatları 2x2x2.5&nbsp;metre‘dir.&nbsp;Şişme Uçuşan Kağıtlarda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Uçuşan Kağıtlar&nbsp;modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve&nbsp;Şişme Uçuşan Kağıtlar&nbsp;içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız&nbsp;Şişme Uçuşan Kağıtlar&nbsp;ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100&nbsp;OYUNSAN&nbsp;Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Uçuşan Kağıtlar
Stok Kodu OYN-22186
Ürün Boyut Ölçü 2x2x2.5 Metre
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

 

Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Uçuşan Kağıtlar ürünümüz;

Ebatları 2x2x2.5 metre‘dir. Şişme Uçuşan Kağıtlarda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.

Şişme Uçuşan Kağıtlar modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Uçuşan Kağıtlar içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Satın aldığınız Şişme Uçuşan Kağıtlar ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.