+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Canlı Langırt Borulu

Şişme Canlı Langırt Borulu

Oyunsan 7 Yorum 23 Ocak 2020 Perşembe

<span>Eğlenceli&nbsp;<a href="http://www.oyunsan.com/urun-kategori/interaktif-oyunlar/" target="" rel="">İnteraktif Oyunlar</a>ımızdan Biridir.&nbsp;Şişme Canlı Langırt Borulu&nbsp;ürünümüz;</span>Ebatları 12x6x2&nbsp;metre‘dir.&nbsp;Şişme Langırtda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Canlı Langırt&nbsp;modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve&nbsp;Şişme Canlı Langırt&nbsp;içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız&nbsp;Şişme Canlı Langırt&nbsp;ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100&nbsp;OYUNSAN&nbsp;Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Canlı Langırt Borulu
Stok Kodu  
Ürün Boyut Ölçü  
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

 

Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Canlı Langırt Borulu ürünümüz;

Ebatları 12x6x2 metre‘dir. Şişme Langırtda solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.

Şişme Canlı Langırt modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Canlı Langırt içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Satın aldığınız Şişme Canlı Langırt ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.