+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Elastik Basket

Şişme Elastik Basket

Oyunsan 7 Yorum 21 Ocak 2020 Salı

<b>Şişme Elastik Basket</b>, Eğlenceli&nbsp;İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir.&nbsp;<b>Şişme Elastik Basket</b>&nbsp;ürünümüz;Ebatları 12x 3.5 x2.5 mt&nbsp;metre‘dir.&nbsp;<b>Şişme Elastik Basket</b>&nbsp;de solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Elastik Basket&nbsp;&nbsp;modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve&nbsp;<b>Şişme Elastik Basket</b>&nbsp;içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız<b>&nbsp;Şişme Elastik Basket&nbsp;&nbsp;</b>ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100&nbsp;OYUNSAN&nbsp;Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Elastik Basket
Stok Kodu OYN-90813
Ürün Boyut Ölçü 12 x 3.5 x 2.5 Metre
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

 

Şişme Elastik Basket, Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Elastik Basket ürünümüz;

Ebatları 12x 3.5 x2.5 mt metre‘dir. Şişme Elastik Basket de solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.

Şişme Elastik Basket  modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Elastik Basket içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Satın aldığınız Şişme Elastik Basket  ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.