+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Voleybol Sahası

Şişme Voleybol Sahası

Oyunsan 7 Yorum 22 Ocak 2020 Çarşamba

<h3>Şişme Voleybol Sahası</h3><h3>&nbsp;Şişme Voleybol</h3><span>Eğlenceli&nbsp;<a href="http://www.oyunsan.com/urun-kategori/interaktif-oyunlar/" target="" rel="">İnteraktif Oyunlar</a>ımızdan Biridir.&nbsp;Şişme Voleybol Sahası&nbsp;ürünümüz;</span>Ebatları 11 x 5&nbsp;metre‘dir.&nbsp;Şişme Voleybol Sahasında solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Voleybol Sahası&nbsp;modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve&nbsp;Şişme Voleybol Sahası&nbsp;içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız&nbsp;Şişme Voleybol Sahası&nbsp;ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100&nbsp;OYUNSAN&nbsp;Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Voleybol Sahası
Stok Kodu OYN-23053
Ürün Boyut Ölçü 11 x 5 Metre
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

Şişme Voleybol Sahası

 Şişme Voleybol

 

Eğlenceli İnteraktif Oyunlarımızdan Biridir. Şişme Voleybol Sahası ürünümüz;

Ebatları 11 x 5 metre‘dir. Şişme Voleybol Sahasında solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.

Şişme Voleybol Sahası modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Voleybol Sahası içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Satın aldığınız Şişme Voleybol Sahası ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.