+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Tırmanma Piramidi 5 Metre

Şişme Tırmanma Piramidi 5 Metre

Oyunsan 7 Yorum 23 Ocak 2020 Perşembe

<h4>Şişme Tırmanma Piramidi5 Metre şişme tırmanma pramidi</h4><div><div><span>Şişme Tırmanma Piramidi 5 metre en fazla 4 kişinin aynı anda yarışabileceği zamana karşı eğlence ve rekabet içeren&nbsp;<a href="http://www.oyunsan.com/urun-kategori/interaktif-oyunlar/" target="" rel="">interaktif şişme oyun</a>&nbsp;gruplarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi çocuklar ve yetişkinler için olan Şişme Oyun Parklarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi tamamen şişme olduğu için güvenli, eğlenceli ve bir o kadar da hırs içerir.&nbsp;</span>Her çeşit ve ölçüde üretilebilen interaktif oyun gruplarımızdan şişme oyun grupları 24 ay “OYUNSAN” firmamız&nbsp;garantisi ve güvencesi&nbsp;altındadır.</div></div>


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Tırmanma Piramidi 5 Metre
Stok Kodu  
Ürün Boyut Ölçü  
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

Şişme Tırmanma Piramidi

 

 

7 Metre şişme tırmanma pramidi

Şişme Tırmanma Piramidi 6 metre en fazla 4 kişinin aynı anda yarışabileceği zamana karşı eğlence ve rekabet içeren interaktif şişme oyun gruplarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi çocuklar ve yetişkinler için olan Şişme Oyun Parklarımızdandır. Şişme Tırmanma Piramidi tamamen şişme olduğu için güvenli, eğlenceli ve bir o kadar da hırs içerir. 

Her çeşit ve ölçüde üretilebilen interaktif oyun gruplarımızdan şişme oyun grupları 24 ay “OYUNSAN” firmamız garantisi ve güvencesi altındadır.