+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme, İlk,yardım Çadırı

Şişme, İlk,yardım Çadırı

Oyunsan 7 Yorum 20 Kasım 2019 Çarşamba

Şişme ilkyardım çadırı&nbsp;ebatları 3X3x2.5mt ‘dir.Şişme &nbsp;ilkyardım çadırı&nbsp;modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve&nbsp;şişme ilkyardım çadırlarında&nbsp;yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.Şişme &nbsp;ilkyardım çadırlarda kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.Şişme &nbsp;ilkyardım çadırlarda&nbsp;kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır.Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.<span>Satın aldığınız&nbsp;Şişme &nbsp;ilkyardım çadırı<a href="http://www.oyunsan.com/urun-kategori/sisme-top-havuzu/" target="" rel="">&nbsp;</a>ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.</span>Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme İlk yardım Çadırı
Stok Kodu OYN-5034
Ürün Boyut Ölçü 8 X 5 X 4 Metre
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

 

Şişme ilkyardım çadırı ebatları 3X3x2.5mt ‘dir.

Şişme  ilkyardım çadırı modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve şişme ilkyardım çadırlarında yoğun kullanılan yani aşırı yük binen bölgelerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir.

Şişme  ilkyardım çadırlarda kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir.0,55mm pvc olup SGS iso 9001:2000 ve TSE belgelidir.

Şişme  ilkyardım çadırlarda kullanılan baskı kumaşı İthal beyaz 550gr dökme vinildir. Kullanmış olduğumuz şişirme fanları Gamak marka %100 yerli üretimdir. CE,UL,GS,ROHS sertifikalı fandır.

Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Satın aldığınız Şişme  ilkyardım çadırı ile birlikte şişirme fanı ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Ürünler % 100 OYUNSAN üretimidir.