+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu

Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu

Oyunsan 7 Yorum 18 Ocak 2020 Cumartesi

<h5>Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu</h5>Şişme Reklam Balonu&nbsp;– Voleybol Topun&nbsp;da solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu&nbsp;modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve&nbsp;Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu&nbsp;içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.Satın aldığınız&nbsp;Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu&nbsp;ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.Ürünler % 100&nbsp;OYUNSAN&nbsp;Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu
Stok Kodu OYN-1501
Ürün Boyut Ölçü -
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık -
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması
Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu

 

Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topun da solmaz, alev yürümez, kaplaması atmayan 1.sınıf yerli branda kullanılmaktadır.

Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu modellerini tasarlarken her türlü risklerin değerlendirmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirleri alınmaktadır.

Ürünlerimizde çift dikiş uygulanır ve Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu içindeki figürlerin altından bir kat branda ile daha desteklenerek daha dayanıklı hale getirilir. Ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Satın aldığınız Şişme Reklam Balonu – Voleybol Topu ile birlikte şişirme bloweri ve tamir bakım kiti ücretsiz gönderilir.

Ürünler % 100 OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikamız üretimidir.