+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Ticari Junior Trambolin 10 Kişilik

Ticari Junior Trambolin 10 Kişilik

Oyunsan 7 Yorum 23 Ocak 2020 Perşembe

<h4>Ticari&nbsp;Junior Trambolin&nbsp;10 Kişilik</h4><div>TRAMBOLİNDE KULLANILAN MALZEME DETAYI VE ÖZELLİKLERİ&nbsp;İTHAL ZIPLAMA AĞI :&nbsp;İthal kumaştan imal edilmiştir. Alev yürümez özelliği vardır. Göz aralığı 1-2 mm dir. Güneş ışığına ve yağmura dayanıklıdır.TAŞIMA KAPASİTESİ :&nbsp;Her bölmenin taşıma kapasitesi 320 kg ‘ dır.ÇEVRE KORUMA AĞI :&nbsp;Güneş ışınlarına ve dış hava şartlarına dayanıklı polipropilen ipten imal edilmiştir.&nbsp;ÖRGÜ :&nbsp;Düğümsüz örgü sistemi kullanılarak imal edilmiştir. 3-4 cm göz aralıklı üretilmektedir. Düğümsüz örgü sistemi kullanıcıların sürtünmesi ile oluşan yanmaları engellemektedir.&nbsp;HALAT :&nbsp;Çevre koruma ağının tüm yükünü çeken halat ağın üst kısmına örgü ile monte edilir. Halat ayrıca çevre koruma ağının yükünü çekerek malzeme ömrünüde uzatmaktadır.DAYANIKLILIK :&nbsp;Hava şartlarına dayanıklı polipropilen ipten imal edilmektedir. Ağ ile temas halinde kullanıcılara zarar vermemesi için düğümsüz olarak imal edilmiştir.YAY :&nbsp;3-3,2 mm kalınlığında çelik çekme telden imal edilmiştir.&nbsp;SERTLİK :&nbsp;Çeşitli ağırlıklara mukavemet sağlaması için sertlik ayarı trambolinlere uygun olarak&nbsp;üretilmiştir.&nbsp;ISIL İŞLEM :&nbsp;Tel sarımından sonra ısıl işleme tabii tutulmaktadır.KAPLAMA :&nbsp;Tel ömrünü uzatmak için Galveniz kaplaması yapılmıştır.BRANDA :&nbsp;1100 denye pvc kaplı malzemeden imal edilmiştir.&nbsp;BRANDA RENK ÇEŞİTLERİ :&nbsp;Turuncu, Sarı, Kırmızı, Mavi, Yeşil ve beyaz renk çeşitleri bulunmaktadır.&nbsp;HAVA KANALLARI :&nbsp;Basınca karşı alt bölmede hava kanalları oluşturulmuştur.&nbsp;SABİTLEME :&nbsp;Hava kanallarında bulunan boşluklardan kolonlar yardımı ile brandalar çelik kontrüksiyona bağlanır.CIRT BANDI :&nbsp;Brandaların birleşim yerlerinde kolay kullanım için defarmasyonu en aza taşımak amacı ile cırt bant kullanılmaktadır.&nbsp;SÜNGER :&nbsp;22-28 Sert gri süngerden imal edilmektedir. 10 cm yüksekliğinde 50-100 cm genişliğinde sünger kullanulmaktadır.DİKME KORUMA KILIFLARI :&nbsp;Çevre koruma ağının takıldığı üst ve yan dikmelere özel koruma malzemesi ile sarılıp üzeri trambolin rengine uygun pvc branda ile kaplanmıştır.ÇELİK KONSÜKSİYON :&nbsp;Ana gövde 50×100 2,5 mm profilden oluşmaktadır. Trambolin ana gövdesi modüler şekilde bağlantılar kurulduktan sonra komple bir malzemeye dönüşür.&nbsp;YAN VE ÜST DİREKLER :&nbsp;Yan ve&nbsp;üst çerçeve bölümü 40×40 2 mm profilden oluşur. Ürün tamamen modüler geçme&nbsp; &nbsp;sistemdir. Ana gövdede birleşim parçaları kullanılmaktadır.&nbsp;BOYA :&nbsp;Endüstriyel boya veya elektrostatik sistemde polyester esaslı toz fırın boya kullanılmaktadır.</div>


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Ticari Junior Trambolin 10 Kişilik
Stok Kodu OYN-1107
Ürün Boyut Ölçü 670 X 1300 X 300
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

Ticari Junior Trambolin 10 Kişilik

 

TRAMBOLİNDE KULLANILAN MALZEME DETAYI VE ÖZELLİKLERİ İTHAL ZIPLAMA AĞI : İthal kumaştan imal edilmiştir. Alev yürümez özelliği vardır. Göz aralığı 1-2 mm dir. Güneş ışığına ve yağmura dayanıklıdır.

TAŞIMA KAPASİTESİ : Her bölmenin taşıma kapasitesi 320 kg ‘ dır.

ÇEVRE KORUMA AĞI : Güneş ışınlarına ve dış hava şartlarına dayanıklı polipropilen ipten imal edilmiştir. 

ÖRGÜ : Düğümsüz örgü sistemi kullanılarak imal edilmiştir. 3-4 cm göz aralıklı üretilmektedir. Düğümsüz örgü sistemi kullanıcıların sürtünmesi ile oluşan yanmaları engellemektedir. 

HALAT : Çevre koruma ağının tüm yükünü çeken halat ağın üst kısmına örgü ile monte edilir. Halat ayrıca çevre koruma ağının yükünü çekerek malzeme ömrünüde uzatmaktadır.

DAYANIKLILIK : Hava şartlarına dayanıklı polipropilen ipten imal edilmektedir. Ağ ile temas halinde kullanıcılara zarar vermemesi için düğümsüz olarak imal edilmiştir.

YAY : 3-3,2 mm kalınlığında çelik çekme telden imal edilmiştir. 

SERTLİK : Çeşitli ağırlıklara mukavemet sağlaması için sertlik ayarı trambolinlere uygun olarak üretilmiştir. 

ISIL İŞLEM : Tel sarımından sonra ısıl işleme tabii tutulmaktadır.

KAPLAMA : Tel ömrünü uzatmak için Galveniz kaplaması yapılmıştır.

BRANDA : 1100 denye pvc kaplı malzemeden imal edilmiştir. 

BRANDA RENK ÇEŞİTLERİ : Turuncu, Sarı, Kırmızı, Mavi, Yeşil ve beyaz renk çeşitleri bulunmaktadır. 

HAVA KANALLARI : Basınca karşı alt bölmede hava kanalları oluşturulmuştur. 

SABİTLEME : Hava kanallarında bulunan boşluklardan kolonlar yardımı ile brandalar çelik kontrüksiyona bağlanır.

CIRT BANDI : Brandaların birleşim yerlerinde kolay kullanım için defarmasyonu en aza taşımak amacı ile cırt bant kullanılmaktadır.

 

SÜNGER : 22-28 Sert gri süngerden imal edilmektedir. 10 cm yüksekliğinde 50-100 cm genişliğinde sünger kullanulmaktadır.

DİKME KORUMA KILIFLARI : Çevre koruma ağının takıldığı üst ve yan dikmelere özel koruma malzemesi ile sarılıp üzeri trambolin rengine uygun pvc branda ile kaplanmıştır.

ÇELİK KONSÜKSİYON : Ana gövde 50×100 2,5 mm profilden oluşmaktadır. Trambolin ana gövdesi modüler şekilde bağlantılar kurulduktan sonra komple bir malzemeye dönüşür. 

YAN VE ÜST DİREKLER : Yan ve üst çerçeve bölümü 40×40 2 mm profilden oluşur. Ürün tamamen modüler geçme   sistemdir. Ana gövdede birleşim parçaları kullanılmaktadır. 

BOYA : Endüstriyel boya veya elektrostatik sistemde polyester esaslı toz fırın boya kullanılmaktadır.