+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Balon Park / Şişme Balon Park

Balon Park / Şişme Balon Park

Oyunsan 7 Yorum 23 Ocak 2020 Perşembe

<br>Balon Park / Şişme Balon Park<br>3 ile 15 Yaşından küçük &nbsp;Çocuklar İçin Mükemmel Oyun Alanları üretiyoruz<span>Çok amaçlı şişme oyun parkları, şişme kaydıraklar, şişme dev kaydıraklı oyun parkı, şişme iç mekan eğlenceli kompleks oyun parkların üretiminde "OYUNSAN’’ şirketinin 20 yıllık deneyiminin sonucu<br>Ürünlerimiz avrupa kalite standartlarına ve şartnamelerine uygun bir şekilde üretilmektedir.&nbsp;Üretimimizde sadece İspanya Almanya birde Türk malı malzemeler kullanmaktayız.</span>Üretimde kullandığımız malzemeler hepsi Avrupa standartları uygun üretilmiş olup insan sağlığına &nbsp;etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır ürünlerimizin hepsi sertifikalı malzemelerden üretilmektedir. &nbsp;Çünkü ürünlerimizin güvenilirliğini ve kalitesini garanti etmemiz için bize mükemmel bir fırsat sunuyor..


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı  
Stok Kodu  
Ürün Boyut Ölçü  
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

 

 

 

Balon Park / Şişme Balon Park
3 ile 15 Yaşından küçük  Çocuklar İçin Mükemmel Oyun Alanları üretiyoruzÇok amaçlı şişme oyun parkları, şişme kaydıraklar, şişme dev kaydıraklı oyun parkı, şişme iç mekan eğlenceli kompleks oyun parkların üretiminde "OYUNSAN’’ şirketinin 20 yıllık deneyiminin sonucu
Ürünlerimiz avrupa kalite standartlarına ve şartnamelerine uygun bir şekilde üretilmektedir. Üretimimizde sadece İspanya Almanya birde Türk malı malzemeler kullanmaktayız.
Üretimde kullandığımız malzemeler hepsi Avrupa standartları uygun üretilmiş olup insan sağlığına  etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır ürünlerimizin hepsi sertifikalı malzemelerden üretilmektedir.  Çünkü ürünlerimizin güvenilirliğini ve kalitesini garanti etmemiz için bize mükemmel bir fırsat sunuyor..