+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA

Şişme Havuz Seti

Şişme Havuz Seti

Oyunsan 7 Yorum 21 Ocak 2020 Salı

<span><b>&nbsp;</b><b>Şişme Park Özellikleri &nbsp;</b></span> <br><span><b>Şişme Agua havuz Setinde ve</b><span> <b><span><a href="https://www.balorama.com.tr/kategori/sisme-parklar#labels=53-2" target="" rel="">Şişme &nbsp;Oyun Park</a> </span></b>larımızda &nbsp;110 detex &nbsp;PVC antibakteriyel, kedi kendini temizleme özelliğine sahip Solmaz ve alev yürümez özelliklerine sahip malzemeler kullanılmaktadır.</span></span> &nbsp;OYUNSAN tarafından özel imal edilmiş 680gr/m2, 0,55mm &nbsp;pvc olup bütün TSE belgeleri mevcuttur. &nbsp; Şişme havuzlarda Alman malı ve Alaman standartlarında m2 ağırlığı 1000 gr 090mm malzemeler kullanmaktayız. Şişme parklarında en az &nbsp;çift dikişli en fazla dört dikiş &nbsp;sistem olarak üretilmiş olup, &nbsp;içerisinde yırtılmalara karşı alt kısımlar ek parçalar yapıştırılmaktadır. &nbsp;ve böylece en çok yük binen kısımlar güçlendirilerek &nbsp;olası yırtılmaların önüne geçilmiştir. ürünlerimizin sabitleme kısımlarına içeriden ek parçalar zikzak yapılarak mukavemeti artırılmıştır.


Ürün Özellikleri  
Ürün Adı  
Stok Kodu  
Ürün Boyut Ölçü  
Üretim Şekli Atölye  İşçiliği
Ağırlık  
Aksesuar Blower Ve Tamir Bakım Seti
Garanti Süresi 2 yıl (24 Ay)
Malzeme 1100 dtx
Üretim Süresi 8-10 İş Günü
Ürün Açıklaması

 

Şişme Park Özellikleri  

 

   Şişme Agua havuz Setinde ve Şişme  Oyun Park larımızda  110 detex  PVC antibakteriyel, kedi kendini temizleme özelliğine sahip Solmaz ve alev yürümez özelliklerine sahip malzemeler kullanılmaktadır.

 OYUNSAN tarafından özel imal edilmiş 680gr/m2, 0,55mm  pvc olup bütün TSE belgeleri mevcuttur.

 

Şişme havuzlarda Alman malı ve Alaman standartlarında m2 ağırlığı 1000 gr 090mm malzemeler kullanmaktayız. Şişme parklarında en az

 çift dikişli en fazla dört dikiş  sistem olarak üretilmiş olup,  içerisinde yırtılmalara karşı alt kısımlar ek parçalar yapıştırılmaktadır.

 ve böylece en çok yük binen kısımlar güçlendirilerek  olası yırtılmaların önüne geçilmiştir. ürünlerimizin sabitleme kısımlarına içeriden ek parçalar zikzak yapılarak mukavemeti artırılmıştır.