+ (90) 242 417 7670 | Adres: Yenigöl Mah. Özer Sk. No: 90 Muratpaşa / ANTALYA


Hakkımmızda

Admin 18/06/2016 11.30AM

OYUNSAN Şişme Ürün Fabrikası yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2006 yılında Antalya merkezde kurulmuştur.
Kısa Sürede Üretimine Şişme Alan Kapatma Sistemleri, Şişme Oyun Grupları, Şişme Reklam Ürünleri ve Yumuşak Oyun Oyun Alanları üretiminde sektörel lider lider firma olma yolunda istikrarlı bir şekilde ilerleyişini sürdürmektedir.
OYUNSAN geçen yıllar içinde yurt içinde ve yurtta şişme ürün sektöründe ciddi projelere imza atmıştır.
Kısa surede gerçekleşen bu Hızlı Büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ettik 
OYUNSAN şişme Ürün SEKTÖRÜNDE saygın ettik güvenilir Kuruluşlar Arasındaki Yerini almıştır.
Şirketimiz bugün 25 teknik, 5 idari personel olmak üzere 2000 m2 kapalı olmak üzere toplamda 4500 m2 alan üzerinde üretim yapmaktadır. 
Onun geçen gün büyüyen sermayesi ile istihdama makine parkuru ve sektörde ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.
OYUNSAN insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alacak girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırım çalışmalarından birisi yurt dışı bayilik çalışmalarını başlatmış olmasıdır.
OYUNSAN kurumsal yapılanmadan uzman kadrosuyla daha da sağlamlaştırarak modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak ülke ekonomisine de katkıda bulunarak sektörde daha da büyümeyi hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ
10 yılı aşkın süredir tecrübesi ile uzmanlaştığı şişme ürünleri sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini sağlıyorsunuz, yurt içinde ve yurt içinde kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt eden tüm projeleri başarıyla aksatmadan yerine getirmiştir. şişman ürün sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektedir.
MİSYONUMUZ
Sektöründeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede. Projeler hazırlayarak, müşterimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir. bunların yanında bu tar ürünleride üretmekteyiz 
 
inflatable s. şişirilebilir  şişme inflatable şişirilir inflatable şişirilebilir inflatabl inflatable armbands i. yüzme kolluğu inflatable bath pillow i. şişirilebilen banyo yastığı şişme yata inflatable bed i.
 
şişme bot inflatable boat i. inflatable castle i şişme kale şişirilebilen simit inflatable donut i. şişme yatak inflatable mattress i. şişme yastık inflatable pillow i. şişme yastık inflatable pillow i.
 
şişme yastık inflatable pillow i. şişme plastik havuz inflatable pool i. şişme kurtarma botu inflatable rescue boat i. şişme yastık inflatable cushion şişirilebilir conta inflatable gasket şişirmeli can yeleği inflatable life jacket
 
şişer dubalar inflatable pontoons körüklü conta inflatable seal körüklü salmastra inflatable seal şişirilebilir regülatör inflatable weir şişirilebilir tüp inflatable-type ilave şişirilebilir trtucu supplemental inflatable restraint 
 
ilave şişirilebilir tutucu supplemental inflatable restraint şişirilebilir can yelekleri sertifikası certificate of inspection of inflatable life jackets şişme cankurtaran bot inflatable life raft şişirilebilen cankurtaran bot inflatable